
Матричний мікшуючий підсилювач CMX PA-4240MX, 4 зони, 19" (17-00025)
27 437 ₴
- В наличии
- Код: 17-00025
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4-зонний матричний мікшуючий підсилювач; вихідна потужність 4x 240 Вт; вбудований MP3-медіаплеєр з USB/SD, FM-тюнер, Bluetooth; вихід на гучномовець 100 В/8-16 Ом; входи: 3 мікрофонних/лінійних входи, 1 додатковий вхід; можливість підключення до 4 панелей дистанційного керування та до 8 віддалених мікрофонів – купуються окремо; живлення AC 230 В; встановлення у стійку 19"
Матричний мікшуючий підсилювач CMX PA-4120MX, 4-зонний, вихідна потужність 240 Вт на канал. Вбудований медіаплеєр з MP3/USB/FM-тюнером/Bluetooth, слот для SD-карти. Вихід на гучномовець 100 В або 8-16 Ом.
Застосування
4-зонний матричний мікшуючий підсилювач CMX PA-4120MX використовується для побудови систем автоматичного сповіщення про пожежу, музичної трансляції та багатокімнатних аудіосистем. Підходить для готелів, фітнес-центрів, ресторанів, тематичних парків тощо.
Ключові властивості
- Матричний мікшер-підсилювач 4-зонний з виходами 240 Вт на канал.
- Підтримка 4 зон з незалежним регулюванням гучності та вибором джерела звуку.
- Вбудований медіаплеєр USB/SD/FM та Bluetooth.
- 3 мікрофонні/лінійні входи балансного XLR з фантомним живленням +48 В.
- Один додатковий AUX-вхід для підключення зовнішніх джерел.
- Канал Mic1 з функцією VOX для пріоритетних оголошень.
- Кожна зона може мати окреме джерело звуку та регулювання гучності, налаштування басів/високих частот.
- Вихід на гучномовці 100 В або 8-16 Ом для підтримки різних типів систем.
- Вхід для екстреного вимкнення звуку.
- Підтримка до 8 пультів дистанційного керування PA-4500RM через кабель CAT6 – купуються окремо.
- Підтримка до 4 панелей керування PA-4500WP або PA-4500SV через кабель CAT6 – купуються окремо.
- Можливість інтеграції з пожежною сигналізацією через вхід Mute.
- Пріоритетність входів: Mute, EMC, Mic1, пульти дистанційного керування, інші входи.
- Живлення: AC 230 В.
- Вбудований захист: коротке замикання, кліпінг, перевантаження, перегрів.
- Розроблений для встановлення в 19-дюймові стійки або для використання на столі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Вид | Стаціонарні |
| Вихід | Speakers |
| Выходная мощность | 240 Вт x4 |
| Установка | Внутрішнє |
| Вхід | XLR, 3.5 мм jack, USB type A, Bluetooth |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | Мережа 220 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | З темброблоком |
| Регулятор громкости | Незалежне регулювання гучності для кожної зони |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 19" |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 80 дБ |
| Тип | Підсилювачі |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | — |
Информация для заказа
- Цена: 27 437 ₴










