
IP-відеореєстратор 32-канальний 12Mp TVT TD-3332H2-B2(320-256) (77-00407)
14 580 ₴
- В наличии
- Код: 77-00407
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
32-канальний мережевий відеореєстратор, з підтримкою інтелектуальної відеоаналітики, з максимальною роздільною здатністю 12MP; відеокодек H.265S, H.265+, H.265, H.264; запис: 12MP@20fps, 9MP/ 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @25fps; вхідний/вихідний потоки 320Mbps/256Mbps; відеовихід: 2x HDMI (HDMI1: 4K, HDMI2: Full HD), 1x VGA (Full HD); аудіо: вхід RCA x1 / вихід RCA x1; тривожні: вхід 8 / вихід 2; база даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, обчислення облич: 18 фотографій/сек; перегляд архіву камер: локально/мережею 16/16; мережа: RJ45 1000Mbps x2; інтерфейси: USB 2.0 x2, USB 3.0 x1, RS485; HDD: SATA x2 до 10 ТБ; живлення DC12V/4A; розміри 380 / 268 / 48.1 мм
Відеореєстратор TD-3332H2-B2(320-256) від TVT Digital – це 32-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 12 Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як детекція та порівняння облич, класифікація людина/транспортний засіб тощо.
Ключові властивості
- 32-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 32 IP-відеокамер.
- Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як класифікація цілей, зниклі/залишені предмети тощо.
- Пристрій підтримує функцію виявлення облич, а його використання в комплексі з відеокамерами TVT Digital дозволяє виконувати розумний пошук інформації в архіві за заданими параметрами. Підтримує детекцію облич з 32 каналів підключених камер, та з 2 каналів пристрою. База даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, порівняння облич: 18 фотографій/сек, пошук за зображенням обличчя. Можливість відображення статистики за день, тиждень, місяць квартал, а також обраний користувачем період.
- Реєстратор працює на кодеках H.265S / Н.265+ / H.265 / H.264, які надають цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній здатності 12MP @ 20fps, 9MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 320/256 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є 2 відеовиходи HDMI з роздільною здатністю HDMI1 4K / HDMI2 Full HD та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD.
- Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
- 8 тривожних входів та 2 виходи для підключення охоронних датчиків.
- 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки. Інтерфейс RS485 дозволяє підключити PTZ або клавіатуру.
- Мережа: 2 RJ45 1000 Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників. Підтримка мережевих протоколів TCP/IP, HTTP, HTTPs, 802.1X, FTP, DHCP, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IPv6, IPv4, UDP, PPPoE, SNMP, IGMP.
- Підтримка двох HDD (SATA) до 10 ТБ кожен (купуються окремо) для зберігання архіву відео.
- Перегляд архіву локально/через мережу 16/16 каналів.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
- Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення облич, Класифікація людина/транспортний засіб |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Интерфейсы | RJ45 x2 (1000 Mb), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 2 х HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI x 2, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Виявлення облич, Класифікація людина/транспортний засіб, NDAA |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 32 |
| Керування | Через мережу, Локальний доступ |
| Керування PTZ | Є |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп, 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп, 9 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Охоронні виходи | 2 |
| Охоронні входи | 8 |
| Порти LAN (RJ-45) | 2 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN, RS485, 2 x USB |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12 В / 4 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Разрешение видео | 4000х3000, 1920х1080, 2048x1536, 2560х1440, 2592x1944, 3072x2048, 3840x2160, 3264х2448 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 380 х 268 х 48.1 мм |
| Розміри, мм | 380 / 268 / 48.1 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Тревожные входы/выходы | 8 / 2 |
| Формат видео | 1080N, 1080p, 960p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Скорость записи | 20 к/с (12 Mп) |
Информация для заказа
- Цена: 14 580 ₴




