
Клавіатура з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1108MW (71-00097)
1 800 ₴
- В наличии
- Код: 71-00097
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кодова клавіатура з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare і контролером на 1 реле; кількість користувачів 2000; дальність зчитування до 5 см; робоча частота 13.56 МГц; інтерфейс Wiegand 26; струм комутації реле 1 А; регульований час відчинення дверей 0-99 с; індикація: звуковий сигнал, світлодіодна; живлення 12 В, споживання 30 мА; металевий корпус; зовнішнє встановлення, робоча температура -45°C~+60°C; ступінь захисту IP68; розміри 138 / 50 / 20 мм
Вулична, антивандальна, водонепроникна кодова клавіатура Trinix TRK-1108MW з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare (13.56 МГц), а також контролером на одне реле для використання у системах контролю доступу. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою карти + PIN-коду, карти або коду. Металевий антивандальний водонепроникний корпус, клас захисту IP68, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура підійде для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Декілька способів доступу: за допомогою карти + PIN-коду, карти або коду.
- Вбудований зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування 2-5 см.
- Контролер на 1 реле з максимальним комутованим струмом 1 А.
- Кількість кодів/карток – 2000.
- Час відчинення дверей 0-99 секунд, налаштовується.
- Інтерфейс Wiegand 26 вхід, можливість підключення додаткового зчитувача.
- Підтримує три режими роботи: автономна клавіатура-контролер / зчитувач / імпульсне реле.
- Підсвічування клавіш для зручної експлуатації у темний час доби.
- Живлення DC 12 В, струм споживання 30 мА.
- Світлодіодна індикація для відображення стану роботи та вбудований зумер.
- Зовнішне встановлення, антивандальний водонепроникний корпус із ступенем захисту IP68. Робоча температура від -45 °С до +60 °С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Контролери |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Антивандальний, Водонепроникний корпус (IP68), Підсвічування клавіш, Світлодіодна індикація, Звукова індикація (зумер) |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебристый |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри | 138 / 50 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 138 х 50 х 20 |
| Розміри, мм | 138 / 50 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴






