
IP-відеореєстратор 8-канальний 16Mp TVT TD-3308H1-B2-B (160-160) (77-00422)
8 071 ₴
- В наличии
- Код: 77-00422
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-канальний мережевий відеореєстратор з підтримкою інтелектуальної відеоаналітики, з максимальною роздільною здатністю 16MP; відеокодек H.265+, H.265S, H.265, H.264; запис: 16MP / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps; вхідний/вихідний потоки 192Mbps/192Mbps; відеовихід: HDMI (4K), VGA (Full HD); аудіо: вхід RCA x1 / вихід RCA x1; тривожні: входи 8/виходи 4; база даних облич: 32 бібліотеки/10000 фото облич, порівняння облич: 18 зображень/сек; перегляд архіву камер: локально/мережею 8/8; мережа: RJ45 1000Mbps x2, USB 2.0 x2, USB 3.0 x1, HDD: SATA x1 до 10 ТБ; живлення DC 12V/2А; розміри 300 / 248.5 / 48.1 мм
Відеореєстратор TD-3308H1-B2-B (192-192) від TVT Digital – це 8-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 16Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як детекція та порівняння облич, класифікація об’єктів людина/транспортний засіб, розпізнавання автомобільних номерів тощо.
Ключові властивості
- 8-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 8 IP-відеокамер.
- Наявність вбудованої функції інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань. Підтримує детекцію облич з 8 каналів підключених камер, та з 2 каналів пристрою. База даних облич: 32 бібліотеки / 10000 фото облич, порівняння облич: 18 зображень/сек, пошук за зображенням обличчя. Підтримує чорний та білий списки. Можливість відображення статистики за день, тиждень, місяць квартал, а також обраний користувачем період.
- Функція захисту периметру з класифікацією об’єктів підтримується з 8 підключених камер та 2 каналів відеореєстратора. Також відеореєстратор може розпізнавати автомобільні номери за допомогою відеокамер.
- Реєстратор працює на кодеках H.265S / H.265+ / H.265 / H.264, які надають цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній здатності 16MP / 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 160/160 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є відеовихід HDMI з роздільною здатністю 4K та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD.
- Запис відео зі звуком та можливість прослуховування: 1 аудіовхід та 1 аудіовихід.
- 8 тривожних входів та 4 виходи для піключення охоронних датчиків.
- 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки. Інтерфейс RS485 дозволяє підключити PTZ або клавіатуру.
- Мережа: 2 RJ45 1000 Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників. Підтримка мережевих протоколів TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, UPnP, NTP, SMTP, HTTP, HTTPs, 802.1x, RTSP, SNMP та інших.
- Підтримка одного HDD (SATA) до 10 ТБ (купується окремо) для зберігання архіву відео.
- Перегляд архіву локально/через мережу 8/8 каналів.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
- Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Тревожные входы/выходы | 8/4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розпізнавання автомобільних номерів, Розпізнавання облич |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Интерфейсы | 1000 Mb (RJ45 x 2), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | NDAA, Аналітика за рахунок NVR, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розпізнавання автомобільних номерів |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Локальний доступ, Через мережу |
| Керування PTZ | Є |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість користувачів онлайн | 64 |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп, 16 Мп, 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Охоронні виходи | 4 |
| Охоронні входи | 8 |
| Порти LAN (RJ-45) | 2 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45, RS485, USB |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12 В / 2 A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Разрешение видео | 4608x3456 |
| Роздільна здатність запису | 16 Мп |
| Розміри | 300.0 х 248.5 х 48.1 мм |
| Розміри, мм | 300 / 248.5 / 48.1 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 960p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Скорость записи | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 071 ₴




