
Кнопка виходу накладна Trinix ART-905LED (70-00038)
322 ₴
- В наличии
- Код: 70-00038
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу контактна з механічним натисканням; контакт: НР/НЗ; живлення DC 12-24 В; максимальний струм комутації/напруга 1A@36VDC; накладний монтаж; світлодіодне підсвічування кнопки; матеріал корпусу нержавіюча сталь; розмір 72 / 32 / 20 мм; вага 133 г
Кнопка виходу Trinix ART-905LED. Тип контакту НР/НЗ. Живлення DC 12-24 В, максимальний струм комутації/напруга 1 А/36 В DC. Накладний тип встановлення, матеріал корпусу нержавіюча сталь.
Застосування
ART-905LED – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом. Призначена для встановлення в місцях із високою інтенсивністю використання, де пластикова кнопка не впорається з частим використанням.
Ключові властивості
- Кнопка виходу з механічним натисканням.
- Тип контакту НР (нормально-розімкнений) / НЗ (нормально-замкнений).
- Живлення DC 12-24 В.
- Максимальний струм комутації/напруга 1А/36 В DC.
- LED-підсвічування кнопки.
- Накладний монтаж.
- Напрацювання на відмову 500000 натискань.
- Матеріал корпусу нержавіюча сталь.
- Розміри 72 / 32 / 20 мм, вага 133 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 133 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-підсвітка, Напрацювання на відмову 500000 натискань, Живлення DC 12-24 В, Максимальний струм/напруга 1А/36 В DC |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Цвет | Серебряный |
| Контакт | NO/NC |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 72 / 32 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 72 х 32 х 20 |
| Розміри, мм | 72 / 32 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Контактні |
| Спосіб спрацювання | Натискання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 322 ₴









