Блок перевірки сповіщувачів; режими: пошук адреси / сервіс / діагностика / перевірка шлейфу; живлення USB-порт 5 В/0.3 A; довжина USB-кабелю 3 м; клас захисту IP30; розміри 105 / 55 / 25 мм; вага 70 г
Блок перевірки сповіщувачів БПС-А Омега забезпечує діагностику димових, теплових, полум'яних і ручних сповіщувачів, а також блоків БКА та БСА різних модифікацій.
Застосування
Використовується для перевірки справності пожежних сповіщувачів, діагностики якості зв'язку, виявлення обривів або коротких замикань та налаштування всіх типів сповіщувачів та блоків комутації. Дозволяє програмувати адреси сповіщувачів, налаштовувати параметри підключення блоків та змінювати режими роботи контактів і підшлейфів.
Ключові властивості
- Діагностує стан сповіщувачів та ступінь запиленості димових сповіщувачів.
- Сканує лінії зв'язку на обриви та короткі замикання.
- Програмує адрес сповіщувачів і блоків, налаштовує контакти та підшлейфи.
- Підключення до комп'ютера здійснюється через USB-порт.
- Підтримка режимів «Пошук адреси», «Сервіс», «Діагностика» та «Перевірка шлейфу».
- Живлення через USB-порт 5 В та струмом 0.3 A.
- Довжина USB-кабелю – до 3 м.
Блок перевірки сповіщувачів виконаний згідно з вимогами пожежної безпеки та відповідає стандартам ДСТУ EN 54.2 і 54.4. Він забезпечує надійну експлуатацію системи пожежної сигналізації та зручне налаштування всіх компонентів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 70 |
| Вбудована сирена | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Відповідає ДСТУ EN 54.2 і 54.4 |
| Диапазон рабочих температур | 0 °C ~ +50 |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | USB-кабель 3 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Напряжение питания | 5 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | USB |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 105 х 55 х 25 |
| Розміри, мм | 105 / 55 / 25 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Блок перевірки |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 4 644 ₴



