
Сирена звукова Алай Трель-12 12V 85-120dB (90-000120)
641 ₴
- В наличии
- Код: 90-000120
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сирена звукова; акустична потужність 85-120 дБ; частота 3800±800 Гц; напруга живлення 12 В, діапазон напруги 10.5-15 В; струм споживання 30 мА; відповідає стандарту ДСТУ EN 54-3; внутрішнє встановлення; тампер від несанкціонованого доступу; пластиковий корпус; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 110 / 45 / 25 мм; вага 70 г
Сирена звукова Алай Трель-12 для внутрішнього встановлення з акустичною потужністю 85-120 дБ. Частота звукових коливань 3800±800 Гц. Номінальна напруга живлення 12 В, струм споживання 30 мА. Модель виконана у пластиковому корпусі білоого кольору. Відповідає стандарту ДСТУ EN 54-3.
Застосування
У разі виникнення екстреної ситуації сирена подасть гучні звуки про тривогу. Встановлюється всередині приміщень, сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м від 85 до 120 дБ.
- Частота звукових коливань 3800±800 Гц.
- Номінальна напруга живлення DC 12 В, діапазон напруги 10.5-15 В; струм споживання 30 мА.
- Тампер від несанкціонованого доступу.
- Прилад виконаний у пластиковому корпусі білого кольору.
- Клас захисту IP21C, робоча температура -10 °C ~ +55 °C.
- Малі габарити: розміри 110 / 45 / 25 мм, вага 70 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алай |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 70 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 85-120 дБ |
| Двосторонній зв'язок з централлю | Немає |
| Додаткові характеристики | Відповідає стандарту ДСТУ EN 54-3, Тампер від несанкціонованого доступу |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP21C |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 120 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 10.5-15 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 110 х 45 х 25 |
| Розміри, мм | 110 / 45 / 25 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 30 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP21 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Сумісна з охоронними та пожежними сигналізаціями (ППК) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 641 ₴

