5-портовий промисловий некерований РоE-комутатор з 4-портами PoE 10/100/1000BASET RJ45 auto-MDI/MDI-X, 1-Port 10/100/1000T Ethernet Switch; стандарт живлення РоЕ: IEEE802.3at / af, PoE Pin: 4,5 + / 7,8-; загальна потужність: 60 Вт (з 12 В живленням), 90 Вт (з 24 В живленням), 120 Вт (з 48 В живленням); живлення 12-48 В; монтаж на DIN-рейку; робоча температура від -40 до +80 °C; розміри 95 / 70 / 29 мм; вага 250 г
PoE-комутатор 5-портовий E-LINK LNK-IMC005GP – це промисловий некерований комутатор з 4 гігабітними портами PoE та 1 додатковим гігабітним портом, який підтримує передачу живлення та даних по одному кабелю. Працює від джерела живлення 12-48 В та має надійний алюмінієвий корпус, стійкий до вібрацій і екстремальних температур.
Застосування
PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Стійкість до перепаду температур дозволяє використовувати промисловий комутатор від E-LINK навіть у суворих умовах навколишнього середовища.
Ключові властивості та можливості
- 4 PoE-порти 10/100/1000BASE-T RJ45 (IEEE 802.3at/af) та 1-Port 10/100/1000T Ethernet Switch.
- Загальна потужність складає: 60 Вт з живленням 12 В, 90 Вт з живленням 24 В, 120 Вт з живленням 48 В.
- Стандарти РоЕ: IEEE802.3at/af, розпіновка контактів: 4,5+ / 7,8-.
- Підтримка стандартів Ethernet: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az.
- Живлення комутатора 12-48 В.
- Підтримка автоматичного визначення MDI/MDI-X, таблиця MAC-адрес на 8K записів.
- Пропускна здатність комутатора: до 10 Gbps, швидкість пересилання пакетів – до 14.88 Mpps.
- Міцний алюмінієвий корпус, монтаж на DIN-рейку або настінний монтаж.
- Працює в екстремальних температурних діапазонах: від -40°C до +80°C.
- Рівень захисту від перевантаження, відновлення після збоїв та захист від зворотної полярності.
- Компактні розміри: 95 / 70 / 29 мм, вага – 250 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Производитель | E-LINK |
| Вес | 250 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12-48 В |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Чёрный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 60 Вт (з 12В живленням), 90 Вт (з 24В живленням), 120 Вт (з 48В живленням) |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 95 / 70 / 29 мм |
| Розміри, мм | 95 / 70 / 29 |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
Информация для заказа
- Цена: 3 516 ₴











