
Коліматорний приціл Holosun HE515GM-GR 2MOA/65MOA green dot мультиприцільна сітка (HE515GM-GR)
23 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: HE515GM-GR
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Коліматорний приціл закритого типу; дві змінних прицільних мітки зеленого кольору: точка 2 МОА / точка 2 МОА + коло 65 МОА; діаметр об'єктива 20 мм; 12 рівнів яскравості: 10 для денного освітлення та 2 для нічного режиму; збільшення 1x. Джерело живлення: літієва батарея СR2032, до 50000 годин роботи від батареї. Високе кріплення у комплекті. Розміри 83 / 68 / 38 мм, вага 106 г
Коліматорний приціл Holosun HE515GM-GR – коліматор із закритим прицілом з діаметром об’єктива 20 мм, з джерелом живлення від літієвої батареї. Дві змінних прицільних мітки: точка 2 МОА зеленого кольору / точка 2 МОА + коло 65 МОА; має 12 рівнів підсвічування.
Застосування
Коліматорні приціли допомагають підвищити точність та швидкість стрільби. Коліматор Holosun встановлюється на вогнепальну зброю різних типів (гвинтівка, пістолет, арбалет) та калібрів (12, 7, 62), на PCP або СО2 пневматику. Компактні розміри, невелика вага, великий ресурс живлення і сумісність з ПНБ роблять цю модель гідним вибором як для спортсменів, так і для мисливців і стрільців.
Ключові властивості та можливості коліматора HE515GM-GR
- Технологія Мultі-Rеtісlе Ѕуѕtеm – мультиприцільна система. У коліматорі 2 змінних типи прицільної мітки: стандартна «коло 65 МОА з точкою 2 МОА» з перемиканням тільки на «точку» для точного пострілу. При змінюванні мітки не потрібне повторне пристрілювання, тому що кожна мітка підсвічується на лінзи одним й тим саме яскравим світлодіодом. Гвинти для пристрілювання повертаються з кроком у 0.5 МОА. Для повертання гвинта підійде монета або плоска викрутка.
- Multilayer Reflective Glass – безпаралаксна оптика з просвітленням. Паралакс відсутній на будь-якій дистанції.
- 12 рівнів яскравості: 10 для денного освітлення та 2 для нічного режиму, можливість вибору потрібного рівня у ручному режимі. В автоматичному режимі яскравість марки сама підлаштовується під освітлення.
- Коліматор живиться від літієвої батареї СR2032. Споживання настільки мале, що однієї батареї СR2032 вистачить на 50000 годин або 5.5 років роботи, за умови роботи в режимі «точки» з середньої яскравістю.
- Super LED – яскравий світлодіод із довжиною хвилі 540 нм забезпечує яскравість прицільної марки за будь-якого освітлення.
- Функція Ѕhаkе Аwаkе – перехід в режим «сну» за відсутністю вібрацій та переміщення пристрою. Час, через який вмикається режим сну, можна налаштувати. При найменшому русі мітка вмикається знову. При цьому тип мітки та яскравість залишаються тими ж, що до вимкнення (функція «пам’яті»). Це дає економію ресурсу батареї та готовність пристрою до роботи в будь-який момент.
- Приціл кріпиться на стандартну планку Picatinny/Weaver з можливістю швидкого монтажа/демонтажа Quick Detach (Quick Release). Високе кріплення у комплекті.
- Корпус вироблений з алюмінію марки 7075 T6, з анодованим покриттям. Клас захисту ІР68: максимальний захист від пилу та вологи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HOLOSUN |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 г |
| Гарантія | 6 міс. |
| Діаметр/розмір об'єктива | 20 мм |
| Питание | Літієва батарея CR2032 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Увеличение | 1x |
| Класс защиты | IP68 |
| Колір прицільної марки | Зелена |
| Подсветка | 12 рівнів |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розмір прицільної марки | 2 MOA – точка, 65 MOA – коло |
| Розміри | 83 / 68 / 38 мм |
| Розміри, мм | 83 / 68 / 38 |
| Тип кріплення на зброї | Picatinny/Weaver |
| Тип устройства | Коліматорний приціл |
| Тип прицілу | Закритий |
| Тип прицільної марки | Коло з точкою, Точка |
| Время работы от батареи | 50000 годин |
Информация для заказа
- Цена: 23 900 ₴






