
Контролер керування ліфтами мережевий Akuvox EC33 (00-00002035)
31 834 ₴
- В наличии
- Код: 00-00002035
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий контролер доступу до ліфтів; пам'ять на 20000 карт та 100000 подій; 32 релейні виходи з можливістю розширення до 64; працює з іншими пристроями Akuvox за допомогою використання HTTP команд; інтерфейси: Wiegand 26/34, RS485, RJ45, вхід пожежної сигналізації; протокол зв’язку TCP/IP; підтримка Akuvox Cloud; живлення AC 100-240 В/PoE; металевий корпус; розміри 320 / 270 / 75 мм

Мережевий контролер доступу до ліфтів Akuvox EC33, працює з усіма домофонами/відеопанелями та терміналами контролю доступу Akuvox. Пам’ять на 20000 карт та 100000 подій. 32 релейні виходи з можливістю розширення до 64. Інтерфейси: Wiegand 26/34, RS485, RJ45, вхід пожежної сигналізації. Протокол зв’язку TCP/IP. Живлення AC 100-240 В або PoE.
Застосування
Ліфтовий контролер використовується для налаштування системи доступу на поверхи будівлі, що регулюється згідно з правами ідентифікатора. Зазвичай використовується в багатоквартирних і офісних будівлях для підвищення безпеки доступу. За підключення максимальної кількості зовнішніх пристроїв керування контролер може керувати доступом до 32 поверхів, або 64 у разі під’єднання плати розширення.
Ключові властивості
- Робота в IP-мережах через інтерфейс підключення Ethernet RJ45 10/100M.
- Пам'ять на 20000 карт та 100000 подій.
- 32 релейні виходи з можливістю розширення до 64 за допомогою додаткової плати розширення.
- Плата розширення підключається через інтерфейс RS485.
- Інтерфейс Wiegand 26/34 для підключення зовнішнього зчитувача.
- Працює з іншими пристроями Akuvox за допомогою використання HTTP команд.
- Вхід пожежної сигналізації для підтримки аварійного відчинення дверей або звичайних команд керування ліфтом.
- Протокол зв’язку TCP/IP.
- Підтримка Akuvox Cloud.
- Живлення AC 100-240 В або PoE.
- Контролер постачається у металевому корпусі.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | PoE, Підтримка Akuvox Cloud, Вхід пожежної сигналізації, Металевий корпус, Розширювані релейні виходи до 64, Ethernet RJ45, Wiegand 26/34, RS485 |
| Питание | AC 100-240 B, PoE |
| Живлення пристрою | AC 220 В, PoE |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 32 |
| Кількість точок проходу / дверей | 32 поверхи |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний, Настінний |
| Особенности | Керування ліфтами / доступ на поверхи |
| Пам'ять карт / подій | 20000 / 100000 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 320 / 270 / 75 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 320 х 270 х 75 |
| Розміри, мм | 320 / 270 / 75 |
| Тип ключів | Картки |
| Тип контроллера | Мережевий |
| Тип устройства | Контроллер |
Информация для заказа
- Цена: 31 834 ₴




