
Зчитувач EM-Marine та Mifare з клавіатурою Akuvox CRM11 (00-00002910)
4 114 ₴
- В наличии
- Код: 00-00002910
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine (125kHz) та Mifare (13.56MHz) з клавіатурою; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення DC 12 В; алюмінієвий корпус; накладний монтаж; робоча температура -20°C~+60°C; розміри 138 / 58 / 22 мм
Зчитувач карток і брелоків стандартів EM-Marine та Mifare Akuvox CRM11 із клавіатурою. Призначений для накладного монтажу всередині приміщень.
Застосування
Модель зчитувача з клавіатурою призначена для організації систем контролю доступу на об’єктах, що потребують контролю проходу. Сканує дані карток або брелоків та передає їх на підключений контролер через інтерфейс Wiegand. Встановлюється виключно в приміщеннях.
Ключові властивості
- Підтримка двох типів ідентифікаторів: EM-Marine (125 кГц) і Mifare (13.56 МГц).
- Можливість відчинення дверей шляхом введення PIN-коду завдяки клавіатурі.
- Підключення до автономного або мережевого контролера доступу через інтерфейс Wiegand 26/34.
- Наявність світлової та звукової індикації.
- Працює від джерела живлення DC 12 В.
- Міцний алюмінієвий корпус, кріплення накладне.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Клавіатура, Світлова індикація, Звукова індикація, Алюмінієвий корпус, Живлення DC 12 В, Інтерфейс Wiegand, Накладний монтаж |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Накладний |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 138 / 58 / 22 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 138 х 58 х 22 |
| Розміри, мм | 138 / 58 / 22 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип брелків | EM-Marine, Mifare |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Proxi-карти, Смарт-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 4 114 ₴

