
Центральна панель керування розумним будинком 2.1" Akubela HyPanel LUX RT61-PoE-EU Black з PoE (00-00002623)
42 900 ₴
- В наличии
- Код: 00-00002623
Центральна панель керування Akubela HyPanel LUX RT61-PoE-EU Black — мультимедійна система «все в одному» для організації системи розумного будинку, поєднує функції контролера домашньої автоматизації, шлюзу ZigBee 3.0, домофона, датчиків, розумного вимикача, панель регулювання яскравості, ІЧ-пульта керування. Пристрій працює на базі Android 10, підтримує Wi-Fi 2.4 ГГц/5 ГГц, Ethernet, Bluetooth 4.2. 2.1-дюймовий сенсорний екран, можливість керування за допомогою 4 кнопок з антиблікового скла та поворотної металевої ручки, RGB-кільце з 16 млн кольорів для відображення статусу роботи. Можливість підключення до 128 пристроїв через протокол ZigBee. Вбудовані датчики наближення, освітленості, температури та вологості, акселерометр, інтерфейс RS485. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Akubela HyPanel RT61-PoE-EU призначена для централізованого керування системами розумного будинку в житлових або комерційних просторах. Оптимальний вибір для квартир, приватних будинків, вілл, апартаментів, готелів і сучасних інтер'єрів, де важлива інтеграція освітлення, клімату, безпеки та побутових сценаріїв.
Ключові властивості та можливості
- Працює на базі Android 10 — операційна система забезпечує плавну роботу інтерфейсу, високу сумісність із застосунками та безпеку системи.
- 2.1-дюймовий сенсорний екран із роздільною здатністю 480*480 пікселів, 4 кнопки з антиблікового скла (AG), поворотна ручка для керування – будь-яка людина зможе підібрати для самий найбільш зручний спосіб керування системою.
- Підтримка ZigBee 3.0 — надійна бездротова інтеграція з іншими пристроями екосистеми розумного будинку. Можливість підключення 128 пристроїв.
- Мережева інтеграція: Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n (2.4 ГГц/5 ГГц), Ethernet RJ45 10/100Mbps, Bluetooth 4.2.
- Можливість керування приладами за допомогою вбудованого інфрачервоного пульта дистанційного керування.
- Оперативна пам’ять (RAM) 1 ГБ та внутрішнє сховище (ROM) на 8 ГБ забезпечують стабільну роботу пристрою, зберігання налаштувань, сценаріїв і підтримку сучасних застосунків.
- Вбудовані датчики: датчик наближення (30-60 см) — автоматичне пробудження екрану; датчик освітленості — регулює яскравість; температурний датчик (±1°C, діапазон -10°C~+55°C); датчик вологості (±5%, діапазон 10-90% без конденсації), 3-позиційний акселерометр.
- Мікрофон подвійний (-42 dBV) та вбудований динамік 8 Ом/1.5 Вт — забезпечують якісний звук для голосових функцій або інтеркому.
- Підтримка енергомоніторингу — можливість контролювати споживання електроенергії підключених пристроїв.
- Живлення DC 12-24 В або PoE.
- Корпус із вогнетривкого пластику класу V0 з можливістю врізного монтажу у стандартну європейську монтажну коробку (EU формат).
- Адаптивне встановлення — можлива горизонтальна або вертикальна орієнтація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akubela |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | RS485 |
| Інтерфейси зв'язку | RS485 |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee |
| Вбудовані датчики | Акселерометр, Вологості, Наближення, Освітленості, Температури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные возможности | Керування голосом |
| Додаткові характеристики | Мікрофон, Динамік, ІЧ-пульт, RGB-підсвічування |
| Диагональ экрана | 2.1" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В, PoE |
| Керування | Програма на Android, Голосом, Локальний доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 128 |
| Максимальна кількість під'єднаних пристроїв | 128 |
| Материал корпуса | Вогнетривкий пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Врезной |
| Оперативная память | 1Гб |
| Операционная система | Android 10 |
| Особенности | Дисплей |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS485 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Разрешение экрана | 480х480 |
| Розміри | 158.5 х 86.5 х 68.2 |
| Розміри, мм | 158.5 / 86.5 / 68.2 |
| Стандарт беспроводной связи | Bluetooth 4.2, WiFi 4 (802.11n), ZigBee 3.0 |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище |
| Совместимость | — |
| Тип | Контролери розумного будинку |
| Тип установки | Монтований |
| Тип устройства | Контролер розумного будинку |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Флеш-пам'ять | 8 ГБ |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Цена: 42 900 ₴



