
PoE-комутатор некерований гігабітний 11-портовий ONV-H3108PFD з 8 портами PoE (73-00062)
3 153 ₴
- В наличии
- Код: 73-00062
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
11-портовий некерований гігабітний PoE-комутатор; порти: 8x 10/100/1000Base-T RJ45 PoE + 2x 10/100/1000Base-T RJ45 Uplink + 1x 1000Base-X SFP; стандарт живлення PoE IEEE802.3at/af, розпіновка контактів: 1,2+/3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (до 1000 Мбіт/канал), режим подовженої передачі для портів 1-8 до 250 м (10 Mбіт/канал); загальна потужність 120 Вт (до 30 Вт на порт); пропускна здатність 22 Гбіт/с; таблиця MAC адрес 2K; функція Watchdog; живлення AC 100-240 В, 50-60 Гц; блискавкозахист 4KV; рівень захисту IP30; робоча температура від -20°C до +55°C; розміри 200 / 130 / 40 мм; вага 650 г
Комутатор PоE гігабітний ONV-H3108PFD оснащений 8 портами PoE 10/100/1000M, 2 портами Uplink 10/100/1000M, а також портом SFP 1000M Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (1000 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE ONV-H3108PFD підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого та середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора ONV-H3108PFD
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- VLAN – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних.
- Режим подовженої передачі – збільшує дальність передачі даних та живлення для IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 11 портів, з них 8 портів PoE 1000Мб, 2 порти uplink 1000Мб, 1 порт SFP 1000Мб.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+/3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (1000 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Пропускна здатність 22 Гбіт/с.
- Таблиця MAC-адрес 2K.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
- Некерований комутатор, plug-and-play («підключи і працюй»), не потребує конфігурації, простий у використанні.
- Світлодіодна індикація для відображення стану роботи.
- Пристрій підходить для настільного чи настінного встановлення.
- Комутатор має блискавкозахист 4KV та ступінь захисту корпусу IP30.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Watchdog, VLAN, Режим подовженої передачі, Блискавкозахист 4KV, Світлодіодна індикація, Plug-and-play |
| Вес | 650 г |
| Габарити і вага | 200 х 130 х 40 мм, 650 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Дополнительно | Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | Watchdog, VLAN, Режим подовженої передачі, Блискавкозахист 4KV, IP30, Світлодіодна індикація |
| Питание | AC 100-240 В, 50-60 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Общее количество портов | 11 |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість SFP-портів | 1 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 11 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x RJ45 PoE (10/100/1000M), 2 x RJ45 Uplink (10/100/1000M), 1 x SFP (1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 120 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 120 Вт |
| Пропускная способность | 22 |
| Підтримка протоколів | VLAN |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 / 130 / 40 мм |
| Розміри, мм | 200 / 130 / 40 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 8 x 10/100/1000Base-T, 2 x 10/100/1000Base-T, 1 x SFP |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 153 ₴




