
Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5525E1-VT1(7/PE) Thermal 256*192 f=7mm Optical 5Mp f=8mm (77-00423)
34 887 ₴
- В наличии
- Код: 77-00423
Тепловізійна та оптична IP-відеокамера TVT TD-5525E1-VT1(7/PE) з можливістю вимірювання температури у діапазоні від –20 °C до +150 °C. Роздільна здатність 5 Мп (2592*1944), фокусна відстань 8 мм. Максимальна роздільна здатність термального сенсора 256*192 пікселів, фокусна відстань 7 мм, теплова чутливість ≤50mK (@25°C, F#=1.0), спектральний діапазон 8-14 мкм. Вбудовані інтелектуальні функції виявлення підвищення температури та пожежі, захисту периметру, розпізнавання цілей, виявлення та захоплення обличчя тощо. Вбудована світлова та звукова сигналізація. Запис відео на карту пам’яті до 256 ГБ (купується окремо). Живлення від 12 В або PoE. Купольний корпус, можливість вуличного встановлення, клас захисту IP66.
Застосування
Тепловізійна та оптична відеокамера підходить для моніторингу як всередині приміщень, так і зовні будівель. Може використовуватися у квартирах, офісах, торгових центрах, на підприємствах тощо. Створена для захисту периметру та попередження пожеж і контролю критичного перевищення температури для запобігання аварійних ситуацій.
Ключові властивості
- Максимальна роздільна здатність термального сенсору 256*192, фокусна відстань 7 мм, розмір пікселя 12 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість ≤50mK (@25°C, F#=1.0). Мультипалітра: Black hot, White hot, iron oxide red.
- Може визначати температуру у діапазоні від –20 °C до +150 °C з точністю ±8 °C. Можна встановити до 10 правил вимірювання температури.
- Роздільна здатність оптичного сенсору 5 Мп з можливістю запису 2592*1944 пікселів, фокусна відстань 8 мм. Матриця 1/2.7" CMOS.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Вбудована сигналізація для стримування зловмисників: світлова – біле світло та звукова – динамік, тривога про перевищення температури та виявлення пожежі.
- Присутнє ІЧ-підсвічування з дальністю до 30 м для зйомки в умовах недостатнього освітлення або у темний час доби.
- Інтелектуальна аналітика термального модулю: виявлення вторгнення (класифікація людина / автомобіль), виявлення перетину лінії (класифікація людина / автомобіль); оптичного модулю: виявлення вторгнення (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення перетину лінії (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення зміни сцени, виявлення зникнення відео, підрахунок цілей (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення обличчя, захоплення обличчя.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Камера оснащена функціями покращення зображення: 3D DNR, true WDR (120 дБ), HLC, BLC, Smart IR, корекція спотворень зображення, ROI тощо.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та вбудованих мікрофона і динаміка для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Для роботи у вуличних умовах передбачена атмосферна стійкість корпусу із класом захисту IP66.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Захист периметра, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 0.68 |
| Вага в упаковці | 0.68 кг |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | WDR, HLC, BLC, Smart IR, 3D DNR, ROI, ONVIF, NDAA |
| Диапазон рабочих температур | -30 ~ +60 |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 27.5 |
| Угол обзора по горизонтали | 38 |
| Кути огляду | 38° горизонтальний, 27.5° вертикальний |
| Кути огляду (Thermal) | 24.8°x18.7° |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 8 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Палітра | Black hot, Red iron, White hot |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC12V/PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2592x1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 111.5 х 111.5 х 99.6 мм |
| Розміри, мм | Ø 111.5 / 99.6 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серия | E |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ІК камери |
| Теплова чутливість (NETD) | < 50mK(@25°C, F#=1.0) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | Тепловізійна відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 8 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 7 мм |
| Формат видео | H.264, H.265, MJPEG |
| Частота запису | 30 |
- Цена: 34 887 ₴


