
Джерело безперебійного живлення Trinix PSU-1205LED(P) LiFePO4 (41-00052)
1 920 ₴
- В наличии
- Код: 41-00052
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 13.8/14.4 В – вибирається джампером; номінальний вихідний струм 5 A; максимальна вихідна потужність 100.8 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; ККД 88%; сумісний з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) АКБ; місце під акумуляторну батарею 12 В/18 А·год; струм заряду акумуляторної батареї 2 А; настінний монтаж; пластиковий бокс; розміри 300 / 235 / 90 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Trinix PSU-1205LED(P) LiFePO4 з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 12 В/18 А·год, номінальна вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В – вибирається джампером, номінальний вихідний струм 5 А, максимальна вихідна потужність 100.8 Вт, вхідна напруга 190-265 В. Сумісний з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями. ККД 88%.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, електромагнітні замки, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери доступу, охоронні датчики та інші пристрої, що працюють від номінальної напруги 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265 В, вхідна частота 50-60 Гц. Високий ККД до 88 %.
- Вихідна напруга 13.8 В або 14.4 В (вибирається джампером), номінальний вихідний струм 5 А, максимальна вихідна потужність 100.8 Вт.
- Сумісність з літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) напругою до 14.4 В та свинцево-кислотними акумуляторами напругою до 13.8 В.
- Місце під акумуляторну батарею 12 В/18 А·год.
- Струм заряду акумуляторної батареї 2 А.
- LED-індикація для відображення режимів роботи.
- Захист від перевантаження, перенапруги, короткого замикання та глибокого розряду АКБ.
- Настінний монтаж.
- Пластиковий бокс, розміри 300 / 235 / 90 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 100.8 Вт |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 |
| Интерфейсы | DC |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Вес | 1.3 |
| Выходное напряжение | 13.8 В, 14.4 |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 300 х 235 х 90 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | LED-індикація |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від перевантаження, Від високовольтних імпульсів, Від короткого замикання |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Максимальний ККД | 88 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Номинальная мощность | 100.8 |
| Особенности | — |
| Мощность | 100 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 300 / 235 / 90 мм |
| Розміри, мм | 300 / 235 / 90 |
| Ток заряда | 2 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип використовуваної батареї | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип защиты | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 920 ₴










