
Нагрудний відеореєстратор RECODA M508 (75-00271)
4 232 ₴
- В наличии
- Код: 75-00271
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нагрудний відеореєстратор з екраном, Type-C інтерфейсом. Якість запису відео: 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1280x720/30fps, 848x480/30fps. Роздільна здатність фото: до 12 Мп. ІЧ-підсвічування до 10 м. Запис на карту пам'яті до 256 ГБ (купується окремо). РК-екран 1.6". Вбудований мікрофон. Роз'єм: USB Type-C. Ємність батареї: 2350mAh. Час роботи: до 10 годин. Ступінь захисту IP65. Габаритні розміри: 70 / 47 / 26 мм. Вага: 99 г
Нагрудний відеореєстратор RECODA M508 з 1.6-дюймовим дисплеєм і Type-C інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1280x720/30fps, 848x480/30fps. ІЧ-підсвічування до 10 м. Запис відбувається на карту пам'яті до 256 ГБ, яку слід придбати окремо. Працює до 10 годин від Li-ion полімерної акумуляторної батареї ємністю 2350 мА·год. Клас захисту IP65.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Якість запису відео: 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps; 848x480/30fps. Циклічний запис відео: 5/10/15 хвилин. Підтримуються відеокодеки H.264/H.265.
- Матриця камери GC2053 2MP CMOS. Камера з кутом огляду 140°.
- Максимальна роздільна здатність фото 12 Мп.
- ІЧ-підсвічування з дальністю до 10 м. Вбудований білий світлодіод та червоно-синя індикація (сигнальний ліхтар).
- LCD-екран з діагоналлю 1.6 дюймів.
- Запис відбувається за допомогою однієї кнопки.
- Підтримується карта пам'яті до 256 ГБ для запису відео та фото. Карту пам'яті слід придбати окремо.
- Вбудований мікрофон.
- Працює від Li-ion полімерної батареї 3.8 В ємністю 2350 мА·год, час роботи до 10 годин (у разі запису 720p). Батареї заряджаються протягом 4 годин через порт USB Type-C.
- Водонепроникний відеореєстратор зі ступенем захисту IP65, захист від падіння з висоти до 3 м.
- Габаритні розміри 70 / 47 / 26 мм, вага 99 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Micro SD, USB |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Производитель | RECODA |
| Вес | 99 |
| Вид | — |
| Виробник і тип матриці | GC2053 2MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Захист від падіння до 3 м, Циклічний запис 5/10/15 хвилин, Вбудований білий світлодіод, Сигнальний ліхтар |
| Диагональ экрана | 1.6" |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +60 |
| Питание | Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для інспектора, Для поліції |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 140 |
| Угол обзора по горизонтали | 140 |
| Кути огляду | 140° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Робоча напруга | 3.8 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 2304х1296, 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 70 х 47 х 26 |
| Розміри, мм | 70 / 47 / 26 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 30fps |
Информация для заказа
- Цена: 4 232 ₴





