
Кнопка керування протипожежною автоматикою Омега КА23В-З для безадресних систем, вибухозахищена, зелена (12-00093)
894 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12-00093
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кнопка розблокування дверей, воріт та евакуаційних виходів для роботи в безадресних системах; живлення AC 220 В, 50 Гц / DC 12 В; струм споживання: в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – 5А/7А; захист від ураження електричним струмом ІІІ клас; маркування вибухозахисту II 2 G Ex іb ІІВ Т5 Gb; клас захисту IP55; монтаж накладний; матеріал пластик; колір зелений; робота температура -30 °C ~ +55 °C; розміри 86 / 112 / 53 мм; вага 180 г
Кнопка керування протипожежною автоматикою Омега КА23В-З – це прилад системи пожежної безпеки розблокування дверей, воріт та евакуаційних виходів для роботи в безадресних системах. Призначена для функціонування в лініях змінного або постійного струму з активно-індуктивним навантаженням.
Застосування
Кнопки керування призначені розблокування дверей, воріт та евакуаційних виходів для роботи в безадресних системах. Використовується в приміщення різних автоматизованих системах управління електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення (системи охоронної, пожежної сигналізації тощо).
Ключові властивості
- Кнопка керування автоматикою розблокування дверей, воріт та евакуаційних виходів для роботи в безадресних системах на об'єктах будь-якого призначення.
- Кнопки для управління автоматикою можуть отримувати живлення від основного джерела зі змінною напругою 220 В, частотою 50 Гц або резервного від акумулятора 12 В, ємністю 7 А·год. Струм, споживаний кнопкою в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – від 5 до 7 А.
- Призначена для установки в приміщенні.
- Кнопка виготовлена в пластмасовому корпусі з кришкою, основою та днищем. Для запобігання несанкціонованого доступу кришка кнопки може бути оснащена знімним захисним склом.
- Зовнішній діаметр кабелю ліній зв’язку 4-10 мм.
- Завдяки класу захисту IP55, кнопку можна встановлювати як в приміщенні, так і зовні під навісом.
- Може використовуватись у потенційно вибухонебезпечних зонах приміщень або зовнішніх установок згідно з розділом 4 ПУЭ (НПАОП 40.1-1.32-01). Має маркування II 2 G Ex іb ІІВ Т5 Gb.
- Робоча температура -30 °C ~ +55 °C.
- Розміри: 86 / 112 / 53 мм.
- Вага: 180 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 180 |
| Вбудована сирена | Немає |
| Вид | Кнопки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вибухозахищена, маркування II 2 G Ex іb ІІВ Т5 Gb, знімне захисне скло, зовнішній діаметр кабелю 4-10 мм, IP55 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Зелёный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Монтаж | Накладний |
| Напряжение питания | 12 В, 220 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча напруга | AC 220 В, DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 86 х 112 х 53 |
| Розміри, мм | 86 / 112 / 53 |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 0.2 А / 5-7 |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Кнопка керування |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 894 ₴

