
IP PTZ-відеокамера 8Mp TVT TD-8483IS3N(PE/25M/AR15) f=4.8-120mm 25x (77-00448)
30 510 ₴
- В наличии
- Код: 77-00448
IP PTZ відеокамера TVT TD-8483IS3N(PE/25M/AR15) з роздільною здатністю 8 Мр, з моторизованим об’єктивом фокусною відстанню 4.8-120 мм і кутом огляду 360°, оптичний зум 25x. Відстань ІЧ-підсвічування до 150 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні будівель на великій відкритій місцевості. Камера відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями. Основні сценарії застосування – охорона периметра на таких об’єктах як: парки, мальовничі місця, вокзали та майданчики, індустріальні парки тощо.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об'єктивом з 25-кратним оптичним зумом і новітнім сенсором, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 3840x2160 за швидкістю 25 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 4.8-120 мм.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей/транспортних засобів, смарт трекінг, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 150 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~200°/сек, попередньо встановлено 240°/сек; кут нахилу від -10° до 90° з регульованою швидкістю 0.1~200°/сек, попередньо встановлено 240°/сек. Встановлено 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, тип 2) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейн TD-YZJ0808 постачається в комплекті.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 150 м |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2.1 кг |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | TVT, 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Додаткові характеристики | NDAA; відеоаналітика (виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення, перетин лінії); бітрейт 64Kbps – 16Mbps; 1 аудіовхід/1 аудіовихід; 1 тривожний вхід/1 вихід |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Комплектация | Кронштейн TD-YZJ0808 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 360° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -10 ° ~ 90 ° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | -10° ~ 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 25x |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 360° |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC12V |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 173 х 173 х 268 мм |
| Розміри, мм | Ø 173 / 268 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 кадрів/с |
- Цена: 30 510 ₴





