Кабель сигнальний, 10 жил з біметалу ССA – алюмінієвий сплав покритий міддю – діаметром 0.22 мм, неекранований, оболонка PVC-пластикат білого кольору, опір жили 14.5 Ом/100 м, бухта 100 м
Кабель сигнальний THM 10x0.22 CCA 10-жильний кабель неекранований, жили діаметром 0.22 мм, біметал ССA, опір жили 14.5 Ом/100 м. Бухта довжиною 100 м.
Застосування
Сигнальний кабель підходить для пожежної та охоронної сигналізації. У комплексі охоронної сигналізації він застосовується для підключення датчиків руху, для прокладки систем зв'язку, відеодомофонов, телекомунікацій.
Ключові властивості
- Кабель неекранований 10-жильний, жили діаметром 0.22 мм.
- Матеріал: жили з біметалу ССA – алюмінієвий сплав покритий міддю, структура жили з декількох тонких проводів; ізоляція ПВХ-пластикат; оболонка ПВХ-пластикат білого кольору.
- Опір жили становить 14.5 Ом/100 м.
- Розтягуюче навантаження на кабель не більше 50 Н/мм² загального перерізу струмопровідних жил.
- Радіус згину становить не менше семикратного значення мінімального зовнішнього розміру кабелю.
- Кабель постачається у бухті довжиною 100 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | THM |
| Страна производитель | Китай |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27.4 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 100 м |
| Діаметр жили | 0.22 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал жилы | Алюміній-Мідь (CCA) |
| Оболонка | ПВХ-пластикат |
| Опір кабелю | 14.5 Ом / 100 м |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Тип кабелю | Сигнальний |
| Тип устройства | Кабель сигнальний |
Информация для заказа
- Цена: 778 ₴



