
Комутатор 16-портовий Cudy GS1016E гігабітний з функціями керування (73-00585)
2 825 ₴
- В наличии
- Код: 73-00585
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
16-портовий гігабітний комутатор з функціями керування; 16 портів 10/100/1000Mbps; мережеві стандарти IEEE802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE802.3az, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1ab; дальність передачі до 100 м (до 1000 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал) у режимі Extend для 1-14 портів; режим VLAN (1-14 порти); Web керування, SNMP; VLAN (802.1Q / MTU / Voice / Port-Based); QoS (802.1p / DSCP / Port-Based); агрегація каналів, DHCP Snooping, IGMP Snooping, Loop Prevention; живлення AC 90-260 В, споживання 7.8 Вт; монтаж настільний / у стійку; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 200 / 118 / 44 мм; вага 625.5 г
Мережевий гігабітний комутатор з функціями керування Cudy GS1016E оснащений 16 портами 10/100/1000M. Мережеві стандарти 802.3x, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3az, 802.1d, 802.1w, 802.1p, 802.1q, 802.1ab. Пропускна здатність становить 32 Гбіт/с. Підтримка режимів VLAN (ізоляції) для 1-14 портів, Extend (збільшення дальності передачі до 250 м з обмеженням швидкості до 10Mbps) для 1-14 портів.
Застосування
Комутатор Cudy GS1016E призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі 16 пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах, готелях та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 16 портів 10/100/1000M.
- Мережеві стандарти IEEE 802.3: 802.3x, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3az; IEEE 802.1: 802.1d: STP, 802.1w: RSTP, 802.1p: LAN Layer 2 QoS/CoS, 802.1q: VLAN Bridge Operation, 802.1ab: LLDP/LLDP-MED.
- Висока пропускна здатність 32 Гбіт/с.
- Таблиця MAC-адрес 8K.
- Дальність передачі сягає: до 100 м (1000 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал) для 1-14 портів у розширеному режимі.
- Підтримка VLAN за стандартом 802.1Q дозволяє створювати захищені та високопродуктивні сегменти мережі між різними керованими комутаторами. Інші типи VLAN – MTU, Port-Based та Voice VLAN – забезпечують спрощене локальне налаштування віртуальних мереж VLAN.
- DSCP/802.1p QoS – виявляє пакети DSCP під час передачі та надає пріоритет трафіку, чутливому до затримок.
Режими роботи комутатора
- Managed – керування, режим роботи за замовчуванням;
- VLAN (для 1-14 портів) – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink 15-16 для безпечної передачі даних;
- Extend (для 1-14 портів) – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених пристроїв до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові функції керування
- Link Aggregation (агрегація каналів) – дає змогу створювати кілька груп LAG (Link Aggregation Group – група агрегації каналів) та збільшувати швидкість передавання даних у магістральних з’єднаннях мережі;
- DHCP Snooping (технологія безпеки 2-ого рівня) – дозволяє призначити авторизований DHCP-сервер, щоб запобігти перебоям у роботі мережі у разі підключення несанкціонованого DHCP-сервера та атакам з нього на вашу мережу;
- IGMP Snooping (процес відслідковування мережевого трафіка) – виявляє multicast групи, підключені до комутатора, та надсилає дані лише на відповідні порти замість масового передавання;
- Loop Prevention (запобігання петлям у мережі) – протоколи STP/RSTP автоматично усувають петлі та покращують стабільність роботи при підключенні до інших керованих комутаторів. У разі неактивності STP/RSTP активується базовий механізм запобігання петлям.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану.
- Живлення AC 90-260 В, максимальне споживання 7.8 Вт.
- Енергоефективна технологія для заощадження електроенергії.
- Комутатор призначений для настільного встановлення або у стійку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 16х RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Link Aggregation, DHCP Snooping, IGMP Snooping, Loop Prevention, Енергоефективна технологія, Панель індикації, Web керування, SNMP |
| Вес | 625.5 г |
| Габарити і вага | 200 х 118 х 44 мм, 625.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Дополнительно | Можливість монтажу у стійку |
| Дополнительные возможности | VLAN, Extend (до 250 м для 1-14 портів), QoS (DSCP/802.1p), Web керування, SNMP |
| Питание | AC 90-260 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Общее количество портов | 16 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 16 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 16х RJ45 (10/100/1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 7.8 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Пакетна продуктивність | 32 Гбіт/с |
| Пропускная способность | 32 |
| Підтримка протоколів | DHCP, HTTP, HTTPS, SNMP, IGMP, LLDP, STP, RSTP, VLAN, LACP |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 200 / 118 / 44 мм |
| Розміри, мм | 200 / 118 / 44 |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип | Керований |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип портов | 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 825 ₴



