
Комутатор 8-портовий Cudy GS108E гігабітний з функціями керування (73-00584)
1 592 ₴
- В наличии
- Код: 73-00584
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-портовий гігабітний комутатор з функціями керування; 8 портів 10/100/1000Mbps; мережеві стандарти IEEE802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE802.3az, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1ab; дальність передачі до 100 м; Web керування, SNMP; VLAN (802.1Q / MTU / Voice / Port-Based); QoS (802.1p / DSCP / Port-Based); агрегація каналів, DHCP Snooping, IGMP Snooping, Loop Prevention; живлення DC 5 В, споживання 2.75 Вт; монтаж настільний / настінний; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 138 / 78 / 25 мм; вага 214.5 г
Мережевий гігабітний комутатор з функціями керування Cudy GS108E оснащений 8 портами 10/100/1000M. Мережеві стандарти 802.3x, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3az, 802.1d, 802.1w, 802.1p, 802.1q, 802.1ab. Пропускна здатність становить 16 Гбіт/с.
Застосування
Комутатор Cudy GS108E призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі 8 пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах, готелях та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 8 портів 10/100/1000M.
- Мережеві стандарти IEEE 802.3: 802.3x, 802.3i 10BASE-T, 802.3u 100BASE-TX, 802.3ab 1000BASE-T, 802.3az; IEEE 802.1: 802.1d: STP, 802.1w: RSTP, 802.1p: LAN Layer 2 QoS/CoS, 802.1q: VLAN Bridge Operation, 802.1ab: LLDP/LLDP-MED.
- Висока пропускна здатність 16 Гбіт/с.
- Таблиця MAC-адрес 8K.
- Підтримка VLAN за стандартом 802.1Q дозволяє створювати захищені та високопродуктивні сегменти мережі між різними керованими комутаторами. Інші типи VLAN – MTU, Port-Based та Voice VLAN – забезпечують спрощене локальне налаштування віртуальних мереж VLAN.
- DSCP/802.1p QoS – виявляє пакети DSCP під час передачі та надає пріоритет трафіку, чутливому до затримок.
Ключові функції керування
- Link Aggregation (агрегація каналів) – дає змогу створювати кілька груп LAG (Link Aggregation Group – група агрегації каналів) та збільшувати швидкість передавання даних у магістральних з’єднаннях мережі;
- DHCP Snooping (технологія безпеки 2-ого рівня) – дозволяє призначити авторизований DHCP-сервер, щоб запобігти перебоям у роботі мережі у разі підключення несанкціонованого DHCP-сервера та атакам з нього на вашу мережу;
- IGMP Snooping (процес відслідковування мережевого трафіка) – виявляє multicast групи, підключені до комутатора, та надсилає дані лише на відповідні порти замість масового передавання;
- Loop Prevention (запобігання петлям у мережі) – протоколи STP/RSTP автоматично усувають петлі та покращують стабільність роботи при підключенні до інших керованих комутаторів. У разі неактивності STP/RSTP активується базовий механізм запобігання петлям.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану.
- Живлення DC 5 В, максимальне споживання 2.75 Вт.
- Енергоефективна технологія для заощадження електроенергії.
- Комутатор призначений для настільного або настінного встановлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Панель індикації, Енергоефективна технологія, Таблиця MAC-адрес 8K |
| Вес | 214.5 г |
| Габарити і вага | 138 х 78 х 25 мм, 214.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дополнительно | — |
| Дополнительные возможности | Web керування, SNMP, VLAN (802.1Q / MTU / Voice / Port-Based), QoS (802.1p / DSCP / Port-Based), Link Aggregation, DHCP Snooping, IGMP Snooping, Loop Prevention |
| Питание | 5 |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Общее количество портов | 8 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 8 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 2.75 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пакетна продуктивність | 16 Гбіт/с |
| Пропускная способность | 16 |
| Підтримка протоколів | DHCP, IGMP, HTTP, HTTPS, SNMP, STP, RSTP, LLDP, VLAN, LACP |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 138 / 78 / 25 мм |
| Розміри, мм | 138 / 78 / 25 |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип | Керований |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип портов | 8 x 10/100/1000Base-T |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 592 ₴


