
Точка доступу настінна WiFi 6 Cudy AP3000 Wall з підтримкою Mesh дводіапазонна гігабітна AX3000 (73-00583)
3 910 ₴
- В наличии
- Код: 73-00583
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Точка доступу WiFi 6 гігабітна дводіапазонна настінна; підтримка Mesh; двоядерний процесор 1.3 GHz; 802.11ax/ac/a/b/g/n; 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц; 5 гігабітних портів Ethernet: 1x Poe In, 1x PoE Out, 3x LAN; доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц; зона покриття до 80 кв.м; підключення до 256 пристроїв, рекомендована кількість клієнтів 60 пристроїв; 3 внутрішні антени; MU-MIMO; Beamforming; безшовний роумінг; живлення Passive PoE 48 В, 802.3at/af PoE; макс. споживання 12 Вт; настінний монтаж; розміри 143 / 86 / 27.6 мм

Точка доступу WiFi 6 гігабітна дводіапазонна Cudy AP3000 Wall з підтримкою Mesh. Швидкість передачі 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт 802.11ax/ac/a/b/g/n, 5 гігабітних Ethernet портів: 1 PoE In, 1 PoE Out, 3 LAN, 3 внутрішні антени. Живлення Passive PoE 48 В або 802.3at/af PoE. Настінний монтаж. Максимальне покриття 80 кв.м, максимальне підключення до 256 пристроїв, рекомендована кількість клієнтів 60 пристроїв. Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
Застосування
Бездротова точка доступу призначена для забезпечення бездротового доступу для підключених до неї пристроїв – наприклад, ноутбуків, планшетів, смартфонів – до вже існуючої мережі. Бездротовий зв’язок створюється за допомогою WiFi.
Ключові властивості
- Швидкість бездротової передачі становить 2402 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 574 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 ГГц і IEEE 802.11n/b/g 2.4 ГГц.
- Інтерфейси: гігабітні порти 1x PoE In, 1x PoE Out, 3x LAN. Один вихід PoE дозволяє підключити IP-телефон або інші пристрої з підтримкою живлення через PoE (технологія PSE). Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
- Потужний двоядерний процесор забезпечує плавну передачу потокового відео у форматі 4K UHD на смарт-телевізори, мобільні пристрої та ігрові консолі без буферизації.
- 128 Мбіт флеш-пам'яті + 256 Мбіт DDR оперативної пам'яті.
- Технології MU-MIMO та OFDMA в парі знижують час очікування кожного вашого пристрою і загальну затримку мережі, що дозволить уникнути підвищених затримок в онлайн-іграх та зменшити вплив суміжних користувачів вашої мережі (ТВ, смартфони) на з’єднання.
- Технологія Beamforming дозволяє пристрою визначити, де знаходиться клієнт, і направляти потужність сигналу не по всьому простору, а лише в напрямку клієнта, що значно покращує якість сигналу.
- Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі.
- Підтримується світлодіодне підсвічування.
- Живлення точки доступу відбувається через Passive PoE 48 В або 802.3at/af PoE.
- Пристрій призначений для встановлення на стіну.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Poe порт вхід | 1 |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 3, PoE In Ethernet 10/100/1000Mbps x 1, PoE Out Ethernet 10/100/1000Mbps x 1 |
| Інші функції | MU-MIMO, OFDMA, Beamforming, Підтримка Mesh, Світлодіодне підсвічування, Безшовний роумінг |
| Антена | 3 вбудовані всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Установка | Всередині |
| Габарити і вага | 143 х 86 х 27.6 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дополнительные возможности | Підтримка Mesh, Beamforming, MU-MIMO, OFDMA, Безшовний роумінг |
| Питание | Passive PoE 48 В, 802.3at/af PoE |
| Живлення пристрою | PoE |
| Коефіцієнт підсилення | 3.17 дБі (2.4 ГГц), 6.52 дБі (5 ГГц) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 4 |
| Количество антенн | 3 |
| Количество портов | 5 |
| Максимальний радіус дії | 80 кв.м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Оперативная память | 256 МБ |
| Особенности | Підтримання PoE, Підтримка MIMO |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2402 Мбіт/с – 5 ГГц, 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процессор | Двоядерний процесор 1.3 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 143 / 86 / 27.6 мм |
| Розміри, мм | 143 / 86 / 27.6 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3 af/at |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Стандарт связи | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип антенны | Вбудовані |
| Тип зовнішньої антени | — |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4, 5 |
| Скорость LAN-портов | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2402, 574 |
Информация для заказа
- Цена: 3 910 ₴




