
Комутаційна шафа Trinix TRX-22U/600x600x1166 Black (25-00116)
21 225 ₴
- В наличии
- Код: 25-00116
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційна шафа, розбірна, з дверцятами; максимальне статичне навантаження 1000 кг; шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті; товщина: вертикальні монтажні рейки – 2.2 мм, монтажна балка – 1.7 мм, бічна панель – 1 мм, передні дверцята – 1.4 мм; задні дверцята – 1.2 мм; рама – 1.2 мм; габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 22U – 1166 мм; клас захисту захисту IP20; колір чорний; вага (брутто) 49.4 кг; у комплекті ніжки та коліщатки для зручного переміщення; шафа поставляється в розібраному вигляді у 4 коробках, всі складові шафи та кріпильні елементи входять до комплекту
Комутаційна шафа Trinix TRX-22U/600x600x1166 Black, розбірна, з дверцятами. Максимальне статичне навантаження 1000 кг. Шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті. Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 22U – 1166 мм.
Шафа постачається у розібраному вигляді. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту.
Застосування
Комутаційні шафи призначені для захисту, організації та забезпечення надійної роботи серверного обладнання, а також систем відеонагляду. Вони забезпечують фізичну безпеку та ефективне керування кабельною інфраструктурою, а також обладнані вентиляційними отворами для підтримки оптимальних умов роботи.
Ключові властивості
- Розбірна конструкція зі сталі, міцна та надійна з класом захисту IP20.
- Доступ до кабелів зверху, знизу і ззаду для зручного прокладання кабелів на місці.
- Вбудована бічна панель, монтаж і демонтаж без інструментів, можна використовувати без замка.
- Передні дверцята можна швидко демонтувати та змінити з правого на лівий бік без інструментів, кут відчинення дверцят 180°, зручно для встановлення та обслуговування обладнання.
- Максимальне статичне навантаження 1000 кг.
- Товщина металу: вертикальні монтажні рейки – 2.2 мм, монтажна балка – 1.7 мм, бічна панель – 1 мм, передні дверцята – 1.4 мм; задні дверцята – 1.2 мм; рама – 1.2 мм.
- Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 22U – 1166 мм.
- У комплекті ніжки та коліщатки для зручного переміщення шафи.
- Шафа поставляється в розібраному вигляді у 4 коробках. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту. Для складання шафи знадобиться лише викрутка.
- Вага (брутто) – 49.4 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 49.4 |
| Высота | 22U |
| Висота (U) | 22U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 60 |
| Дополнительные функции | розбірна конструкція, дверцята, замок, ключі у комплекті, ніжки та коліщатка, вентиляційні отвори, монтаж/демонтаж без інструментів, змінне відкривання передніх дверцят (право/ліво), кут відчинення 180 |
| Додаткові характеристики | розбірна конструкція, дверцята, замок, вентиляційні отвори, ніжки та коліщатка, монтаж без інструментів |
| Зовнішні габарити (В x Д x Ш) | 1166 x 600 x 600 |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | ключі, ніжки, коліщатка, кріпильні елементи |
| Конструкция | Збірний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 1000 |
| Матеріал виконання | Сталь |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Особенности | Знімні бічні стінки |
| Пило- і вологозахист | IP20 |
| Розміри | 600 / 600 / 1166 мм |
| Розміри, мм | 600 / 600 / 1166 |
| Тип | Підлогові |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 1 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 2.2 мм |
| Товщина задніх дверцят | 1.2 мм |
| Товщина монтажної балки | 1.7 мм |
| Товщина передніх дверцят | 1.4 мм |
| Товщина рами | 1.2 мм |
| Формфактор | 19" |
| Ширина | 600 |
Информация для заказа
- Цена: 21 225 ₴










