
Виносна панель керування та індикації Tiras P-IND PRIME A для роботи в системі Tiras PRIME A (HW2) (14-00125)
12 516 ₴
- В наличии
- Код: 14-00125
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виносна панель керування та індикації для роботи в адресній системі Tiras PRIME A (HW2); підключення через інтерфейс 10BASE–T1L (SPE); можливість підключення до 2 P-IND PRIME A до одного ППКП (максимум 4 панелі в системі); інтерфейс USB Type-C для налаштування; зовнішнє джерело живлення 10-30 В (12/24 В); струм споживання 0.39 А (за напруги 12 В) / 0.19 А (за напруги 24 В); ступінь захисту корпусу IP30; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 270 / 200 / 50 мм; вага 0.7 кг
Виносна панель керування та індикації P-IND PRIME A для роботи в адресній системі Tiras PRIME A (HW2). Підключення через інтерфейс 10BASE–T1L (SPE).
Застосування
P-IND PRIME A використовується як віддалена панель для керування та індикації в системі Tiras PRIME A. Вона дублює функціональність основного ППКП, відображаючи на екрані ті ж повідомлення та індикацію.
Ключові властивості
- Дублює екранне меню та індикацію основного ППКП.
- Можливість підключення до двох P-IND PRIME A до одного ППКП (максимум чотири панелі в системі).
- Підключення через інтерфейс 10BASE–T1L (SPE – Single Pair Ethernet).
- USB Type-C для налаштування та конфігурації.
- Не використовуються в автономному режимі.
- Універсальне зовнішнє живлення від 10 до 30 В.
- Сертифікація протипожежного обладнання за стандартом EN 54-18:2003.
- Середнє напрацювання на відмову 40000 годин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 0.7 |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Канали зв'язку | 10BASE–T1L (SPE), USB Type-C |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | USB Type-C, 10BASE–T1L (SPE), Не працює автономно, EN 54-18:2003, Середнє напрацювання на відмову 40000 год |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Протокол связи | 10BASE–T1L (SPE) |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Роз'єми підключення | USB Type-C |
| Розміри | 270 х 200 х 50 |
| Розміри, мм | 270 / 200 / 50 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Ток потребления | 0.39 А |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Повідомлення та індикація |
| Тип устройства | Адресна панель керування |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 12 516 ₴

