
Коробка розподільна TVT YXH0208 для відеокамери TD-9844E3B(D/PE/AR2) (77-00455)
1 118 ₴
- В наличии
- Код: 77-00455
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для панорамної камери TVT TD-9844E3B(D/PE/AR2), для настінного або стельового монтажу, з входом для кабелю. Корпус з алюмінієвого сплаву ADC12. Розміри 166.78 / 98.78 мм
Коробка розподільна TVT YXH0208 для панорамної камери TVT TD-9844E3B(D/PE/AR2), для настінного або стельового монтажу, є вхід для кабелю. Корпус з алюмінієвого сплаву.
Ключові властивості
- Підходить для монтажу панорамної камери TVT TD-9844E3B(D/PE/AR2).
- Є вхід для кабелю. Кабелі камери можна сховати у розподільній коробці, щоб запобігти механічному пошкодженню та для більш охайного вигляду.
- Можливий настінний або стельовий монтаж.
- Матеріал корпусу – алюмінієвий сплав, розміри 166.78 / 98.78 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу – алюмінієвий сплав ADC12; Робоча температура -40 °C ~ +60 °C |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Вхід для кабелю |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 166.78 / 98.78 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 166.78 / 98.78 мм |
| Розміри, мм | 166.78 / 98.78 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 118 ₴

