
Інвертор 5kVA/4kW Victron Energy MultiPlus-II GX 48/5000/70-50 (99-00020912)
65 911 ₴
- В наличии
- Код: 99-00020912
Інвертор з функцією ДБЖ Victron Energy MultiPlus-II GX 48/5000/70-50 з потужністю 5000 ВА/4000 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм (струм заряду 70 А) та правильною синусоїдою на виході. Номінальна напруга зовнішньої акумуляторної батареї 48 В. Вхідна напруга 187-265 В, номінальна вихідна напруга 230 В. ККД 96%. Завдяки вбудованому WiFi інвертор можна моніторити віддалено через мобільний застосунок VRM.
Можливість підключення до 6 пристроїв паралельно на три фази, загалом до 18 інверторів.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Вихідна потужність інвертора становить 5000 ВА/4000 Вт, пікова потужність 9 кВт. Коефіцієнт корисної дії 96 %.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 В, що підходить для більшості побутових приладів.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Вбудований чотириступеневий інтелектуальний зарядний пристрій зі струмом заряду 70 А.
- Номінальна напруга зовнішньої акумуляторної батареї 48 В, діапазон напруги 38-66 В.
- Пристрій може бути з'єднаний з іншими пристроями та налаштований на трифазний вихід. Можна підключити до 6 інверторів паралельно на три фази, загалом до 18 інверторів.
- Інвертор може подавати великий зарядний струм. Це означає велике навантаження на вхід змінного струму. Тому можна встановити максимальний струм. Тоді прилад враховує інших споживачів електроенергії і використовує лише «надлишковий» струм для заряджання.
- На дисплеї відображаються параметри роботи пристрою.
- Комунікаційні інтерфейси: WiFi, Ethernet, USB, VE.Direct.
- З'єднання Ethernet і WiFi дозволяють здійснювати локальний і віддалений моніторинг системи через мобільний застосунок VRM, а також підключатися до безкоштовного порталу VRM для отримання детальної інформації про продуктивність системи.
- Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву, занадто високої чи занадто низької напруги акумуляторної батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | WiFi, Ethernet, USB, VE.Direct, BMS-Can, VE.Can |
| Вес | 31 |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.1 % |
| Входное напряжение | 187-265 В |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | WiFi, Ethernet, USB, VE.Direct, BMS-Can, VE.Can, Підтримка мобільного застосунку VRM, Монтаж Настінний, Колір Блакитний, Гарантія 12 міс., Країна виробник товару Нідерланди |
| Допустима потужність | 5000 |
| Діапазон вхідної напруги | 187-265 |
| Діапазон максимальних температур | -40 - +65 |
| Диапазон рабочих температур | -40 - +65 |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для комп'ютерів, Для котлів, Для насосу, Для опалення, Для освітлення, Для офісу, Для холодильників |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантажень, Від перегрівання |
| ККД | >96 |
| Класс защиты | IP22 |
| Цвет | Голубой |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальна напруга поля | 48 |
| Максимальная мощность | 9 кВт |
| Максимальний струм заряджання батареї | 70 |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 |
| Номинальное выходное напряжение | 230 |
| Номінальна напруга поля | 230 |
| Номинальная мощность | 4 |
| Особенности | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Особливі властивості | З дисплеєм, Можливість віддаленого керування/моніторингу, Можливість паралельної роботи, Функція ДБЖ, Функція вибору сили зарядного струму, Функція керування джерелами електроенергії |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Мощность | 5 кВА / 4 кВт |
| Підтримка мобільного застосунку | VRM |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 565 / 323 / 148 мм |
| Розміри (ВxШxГ) | 148 х 323 х 565 |
| Розміри, мм | 565 / 323 / 148 |
| Ток заряда | 70 А |
| Степень защиты | IP22 |
| Тип | Гібридний (Off-grid / On-grid) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц ± 0.1 |
- Цена: 65 911 ₴






