
Ретранслятор радіосигналу Tiras X-Cover S White (21-00158)
2 616 ₴
- В наличии
- Код: 21-00158
Ретранслятор радіосигналу Tiras X-Cover S для підсилення радіозв'язку між бездротовими пристроями та централлю системи безпеки. Дальність зв’язку з датчиками — до 1500 м. До ретранслятора можливо одночасно підключити до 4 бездротових пристроїв.
Застосування
Tiras X-Cover S ефективно підсилює сигнал бездротових пристроїв, гарантуючи надійний зв'язок у будь-якому куточку об'єкта. Завдяки своїм компактним розмірам і здатності працювати у складних умовах (наявність стін, радіозавад тощо), він є оптимальним рішенням для підключення датчиків та інших бездротових пристроїв до системи безпеки, навіть у випадках, коли через розміри або топологію об'єкта сигнал не стабільний.
Ключові властивості та можливості
- Дальність зв'язку до 1500 м на відкритому просторі, що дозволяє охопити великі території без втрат якості сигналу.
- Підтримка підключення до 4 бездротових пристроїв: X-Shift, X-Shift+, X-Motion, X-Motion+, X-Motion Alarm, X-Water, X-Siren та X-Key.
- Працює з централями: Orion NOVA X (версія 1.4), Orion NOVA XS/S/M/L (версія 3.9) з модулем M-X, Orion NOVA S/M/L (LTE) з модулем M-X.
- Робоча частота 868-868.6 МГц, потужність радіосигналу до 25 мВт, шифрування AES.
- Автономна робота до 48 годин від літієвої акумуляторної батареї 600 мА·год. Основне джерело живлення — DC 5 В через роз'єм Type-C.
- Компактні розміри (63 / 63 / 15 мм), що дозволяє легко встановити пристрій в будь-якому місці, де необхідне покращення сигналу.
- Захист від зміщення та відриву.
Особливості встановлення і налаштування
Ретранслятор Tiras X-Cover S можна розміщувати в горизонтальному або вертикальному положенні. Встановлення здійснюється на кронштейн, що входить до комплекту.
Кожний ретранслятор має унікальний серійний номер, який можна зчитати за допомогою QR-коду, розташованого на нижній кришці пристрою. Серійний номер також продубльований на паспорті та упаковці. Це дозволяє швидко приписати пристрій до ППКО за допомогою програмного забезпечення oLoader II або Control NOVA II.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 32 |
| Вид | Підсилювачі сигналу |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1500 м |
| Дальність передачі сигналу | 1500 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від акумулятора, Від мережі |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Канали зв'язку | 868-868.6 МГц |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Кронштейн, Паспорт, Упаковка |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість бездротових пристроїв | 4 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Захист від зміщення та відриву, Шифрування AES, Автономна робота до 48 годин |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Роз'єми підключення | Type-C |
| Розміри | 63 х 63 х 15 |
| Розміри, мм | 63 / 63 / 15 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Orion NOVA X (версія 1.4), Orion NOVA XS/S/M/L (версія 3.9) з модулем M-X, Orion NOVA S/M/L (LTE) з модулем M-X |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Ретранслятор |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 868.6 |
| Шифрування | AES |
- Цена: 2 616 ₴

