
Защіпка електроригельна Trinix TRX-500N NO (67-00027)
1 325 ₴
- В наличии
- Код: 67-00027
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електроригельна накладна защіпка, НР (NO) – відімкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6 с; вбудований датчик стану замка; живлення 12-24 В, споживання струму номінальне 200 мА, максимальне 1200 мА; розмір защіпки 150 / 34 / 28 мм, розмір відповідної планки 150 / 34 / 28, довжина ригеля 14 мм / діаметр 12 мм
Trinix TRX-500N – накладна електроригельна защіпка, нормально-розімкненого типу, з таймером затримки зачинення дверей 0/3/6 секунд та вбудованим датчиком стану замка.
Застосування
Електроригельний замок, або защіпка – пристрій для зачинення дверей, що здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), який входить у відповідну частину. Керується за допомогою електроживлення. Замок використовується в системах контролю доступу та сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтролерами, кнопками виходу, з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів або іншими пристроями СКД.
Ключові властивості
- Відноситься до нормально-розімкненого типу: за відсутності живлення – двері відчинені, а при подачі живлення защіпка замикається.
- Має вбудований таймер зачинення дверей, що налаштовується – 0/3/6 секунд.
- Датчик стану замка показує замкнений замок чи відімкнений.
- Живлення електрозащіпки здійснюється від джерела живлення DC 12-24 В, споживання струму номінальне 200 мА, максимальне 1200 мА.
- Розмір защіпки 150 / 34 / 28 мм, розмір відповідної планки 150 / 34 / 28, довжина ригеля 14 мм / діаметр 12 мм.
- Призначена для внутрішнього встановлення. Підходить для металевих, дерев'яних, пластикових дверей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Вес | 0.54 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Цвет | Светло-серый |
| Конструкция | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | З датчиком стану дверей, З таймером затримки |
| Положення замку без живлення | Відкритий NO |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 |
| Розміри | 150 / 30 / 34 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 150 х 34 х 28 |
| Розміри, мм | 150 / 30 / 34 |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 200 мА |
| Тип изделия | Монтажний аксесуар |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |
Информация для заказа
- Цена: 1 325 ₴










