
Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5463E1-VT2(19/PE) Thermal 640*512 f=19mm Optical 5Mp f=8mm (77-00458)
162 879 ₴
- В наличии
- Код: 77-00458
Тепловізійна та оптична IP-відеокамера TVT TD-5463E1-VT2(19/PE) з можливістю вимірювання температури у діапазоні від –20 °C до +150 °C. Роздільна здатність 5 Мп (2592*1944), фокусна відстань 8 мм. Максимальна роздільна здатність термального сенсора 640*512 пікселів, фокусна відстань 19 мм, теплова чутливість ≤35mK (@25°C, F#=1.0), спектральний діапазон 8-14 мкм. Вбудовані інтелектуальні функції виявлення підвищення температури та пожежі, захисту периметру, розпізнавання цілей, виявлення та захоплення обличчя тощо. ІЧ-підсвічування до 50 м. Вбудована світлова та звукова сигналізація. Запис відео на карту пам’яті до 256 ГБ (купується окремо). Живлення від 12 В або PoE. Циліндричний корпус, можливість вуличного встановлення, клас захисту IP66.
Застосування
Тепловізійна та оптична відеокамера підходить для моніторингу як всередині приміщень, так і зовні будівель. Може використовуватися у квартирах, офісах, торгових центрах, на підприємствах тощо. Створена для захисту периметру та попередження пожеж і контролю критичного перевищення температури для запобігання аварійних ситуацій.
Ключові властивості
- Максимальна роздільна здатність термального сенсору 640*512, фокусна відстань 19 мм, розмір пікселя 12 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість ≤35mK (@25°C, F#=1.0). Мультипалітра: black hot, white hot, iron oxide red, rainbow тощо.
- Може визначати температуру у діапазоні від –20 °C до +150 °C з точністю ±8 °C. Можна встановити до 10 правил вимірювання температури.
- Роздільна здатність оптичного сенсору 5 Мп з можливістю запису 2592*1944 пікселів, фокусна відстань 8 мм. Матриця 1/2.7" CMOS.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Вбудована сигналізація для стримування зловмисників: світлова – біле світло та звукова – динамік, тривога про перевищення температури та виявлення пожежі.
- Присутнє ІЧ-підсвічування з дальністю до 50 м для зйомки в умовах недостатнього освітлення або у темний час доби.
- Інтелектуальна аналітика термального модулю: виявлення пожежі та перевищення температури, вторгнення (класифікація людина / автомобіль), перетину лінії (класифікація людина / автомобіль); оптичного модулю: виявлення вторгнення (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), перетину лінії (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), зміни сцени, зникнення відео, зниклих/залишених предметів, підрахунок цілей (класифікація людина / автомобіль / немоторний транспортний засіб), виявлення обличчя та захоплення обличчя.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Камера оснащена функціями покращення зображення: 3D DNR, true WDR (120 дБ), HLC, BLC, Smart IR, корекція спотворень зображення, ROI тощо.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та динаміка для запису та відтворення звуку, чотири тривожні входи та чотири виходи для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Для роботи у вуличних умовах передбачена атмосферна стійкість корпусу із класом захисту IP66.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1118 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Класифікація людина/транспортний засіб, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, RS485, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Аудіовходи | Да |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Вимірювання температури, Вбудована світлова та звукова сигналізація, Інтелектуальна аналітика, 3D DNR, True WDR, HLC, BLC, Smart IR, ROI |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 27.5° |
| Угол обзора по горизонтали | 38° |
| Кути огляду | 38° горизонтальний, 27.5° вертикальний |
| Кути огляду (Thermal) | 22.9°x18.4° |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CR34D |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Палітра | Black hot, Iron oxide red, Rainbow, White hot |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45, RS485 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2592x1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 278.3 х 100.2 х 88.7 мм |
| Розміри, мм | 278.3 / 100.2 / 88.7 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Совместимость | ONVIF |
| Теплова чутливість (NETD) | < 35mK(@25°C, F#=1.0) |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | Тепловізійна відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 4 / 4 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Формат видео | H.264,H.265 |
| Частота запису | 25 fps |
- Цена: 162 879 ₴


