
IP-відеокамера з WiFi 6 5Mp TVT TD-9451S4-C(D/WP/AW2) White f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00472)
4 521 ₴
- Нет в наличии
- Код: 77-00472
IP-відеокамера з WiFi 6 TVT TD-9451S4-C(D/WP/AW2) з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 110°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється.
Застосування
Циліндричну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2880*1620 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
- Камера підтримує WiFi-зв'язок 2.4G та 5G, стандарти бездротового зв’язку IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), радіус дії без перешкод — до 200 м.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення зниклих та залишених предметів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ та світлодіодне – до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В, потужність споживання 6.02 Вт.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону та аудіовходу, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Можливий віддалений моніторинг зі смартфонів та планшетів з підтримкою iOS/Android.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація людина/транспортний засіб, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 520 г |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 61° |
| Угол обзора по горизонтали | 110° |
| Кути огляду | 110° горизонтальний, 61° вертикальний, 131° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CR15J |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 182.4 х 86.0 х 126.8 мм |
| Розміри, мм | 182.4 / 86 / 126.8 |
| Світлочутливість | 0.07 Люкс |
| Серия | S4-C |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, poe камера, Wi-Fi камери, автономні, для дачі, з картою пам'яті, з мікрофоном, з сім картою, ИК камери, камера v380, камера xiaomi 360, камера відеоспостереження з датчиком руху, міні, на сонячній батареї, недорогі |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Цена: 4 521 ₴


