
IP-відеокамера з WiFi 6 5Mp TVT TD-9557S4-C(D/WP/AR1) White f=2.8mm з мікрофоном (77-00473)
4 753 ₴
- В наличии
- Код: 77-00473
IP-відеокамера з WiFi 6 TVT TD-9557S4-C(D/WP/AR1) з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 110°. ІЧ-підсвічування з відстанню до 20 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital рекомендується встановлювати всередині приміщень – оптимально для відеоспостереження в офісах, торговельних залах, коридорах та інших закритих просторах із доступом до Wi-Fi.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2880*1620 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
- Камера підтримує WiFi-зв'язок 2.4G та 5G, стандарти бездротового зв’язку IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), радіус дії без перешкод – до 120 м.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення зниклих та залишених предметів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 20 м дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В, потужність споживання 4.5 Вт.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону та аудіовходу, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Можливий віддалений моніторинг зі смартфонів та планшетів з підтримкою iOS/Android.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація людина/транспортний засіб, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, HDMI, VGA, USB, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 0.27 кг |
| Вага в упаковці | 2.86 кг |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7″ CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | SMD, WDR, HLC, BLC, 3D DNR, ONVIF, Wi-Fi 6 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Комплектация | 4 купольні камери, 4-канальний відеореєстратор, FullHD монітор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 61° |
| Угол обзора по горизонтали | 110° |
| Кути огляду | 110° горизонтальний, 61° вертикальний, 131° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CD73 |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 2 x USB, 1 x DC |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC 12 В, DC 48 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 255 х 222 х 42 мм |
| Розміри, мм | Ø 109.4 / 62 |
| Світлочутливість | 0.07 Люкс |
| Серия | S4-C |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | Android 4.0 і вище, iOS 5 і вище |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з мікрофоном, з картою пам'яті, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 fps |
- Цена: 4 753 ₴


