
Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-5612IR 90° (80-00041)
5 835 ₴
- В наличии
- Код: 80-00041
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 180 м; довжина хвилі 850 нм; 56 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 2.5 А; вмонтований датчик світла; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 300 / 250 / 70 мм; вага 2300 г
ІЧ-прожектор Light Vision VLC-5612IR 90° з дальністю підсвічування 180 м, довжиною хвилі 850 нм, кутом променя 90°, 56 світлодіодів, живлення 12 В, споживання 2.5 А, клас захисту корпусу IP66. Вмонтований датчик світла.
Застосування
Інфрачервоні прожектори зазвичай використовуються у системі відеоспостереження разом з відеокамерами для забезпечення освітлення приміщення або території, що охороняється, у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості.
Ключові властивості
- Дальність ІЧ-підсвічування складає 180 м.
- ІЧ-прожектор з 56 світлодіодами, з довжиною хвилі 850 нм і кутом променя 90°.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання 2.5 А.
- Металевий корпус чорного кольору з класом захисту IP66.
- Можливість використання поза приміщеннями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2300 г |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (В x Ш x Г) | 300 / 250 / 70 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 180 м |
| Источник питания | От сети |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Додаткові характеристики | Вмонтований датчик світла, Дальність підсвічування: 180м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас захисту IP | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | — |
| Цветовая температура | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут променя | 90° |
| Количество светодиодов | 56 |
| Місткість акумулятора | — |
| Номінальна напруга мережі | 12 |
| Особенности | З сутінковим датчиком |
| Мощность | 30 |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 300 / 250 / 70 мм |
| Розміри, мм | 300 / 250 / 70 |
| Ток потребления | 2.5 А |
| Тип | Прожектори |
| Тип використовуваної лампи | Інфрачервоні |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
| Тип светодиодов | — |
| Цоколь | — |
| ТЕГИ | вуличний |
Информация для заказа
- Цена: 5 835 ₴










