
Зчитувач Mifare Hikvision DS-K1104M вологозахищений (10000000804)
3 326 ₴
- В наличии
- Код: 10000000804
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний вологозахищений зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare 13.56 МГц; дальність зчитування до 5 см; інтерфейси Wiegand 26/34 та RS485; світлова та звукова індикація; тампер від зриву; живлення DC 12 В; максимальна споживана потужність 2 Вт; накладний монтаж; корпус з пластику та цинкового сплаву; ступінь захисту IP65; розміри 118 / 76 / 23 мм; вага 520 г
Зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare Hikvision DS-K1104M. Дальність зчитування до 5 см. Вуличний вологозахищений зчитувач, ступінь захисту IP65.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand або RS485. Корпус пристрою є вологозахищеним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує безконтактні картки/брелоки стандарту Mifare 13.56 МГц.
- Дальність зчитування становить до 5 см.
- Підтримує зв'язок RS485 та Wiegand 26/34 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- DIP-перемикач для налаштувань.
- Має вбудований тампер проти спроби злому.
- Вбудована функція watchdog для виявлення некоректної роботи та автоматичного відновлення.
- Живлення D 12 В/500 мА, максимальна потужність споживання 2 Вт.
- Монтаж накладний.
- Вологозахищений корпус з класом захисту IP65 – підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Антисаботаж | Тампер |
| Вес | 520 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Приміщення, Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Додаткові характеристики | Дальність зчитування 5 см, Світлова та звукова індикація, Тампер, Watchdog, IP65, RS485, Wiegand, Живлення DC 12 В, Потужність споживання ≤500mA |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик, Цинковий сплав |
| Метод роботи | RFID зчитувач |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | ≤500mA |
| Назначение | Для СККД |
| Процессор | 32 bit |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | 10% -90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 118мм x 76мм x 23мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 118 х 76 х 23 |
| Розміри, мм | 118 x 76 x 23 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Ток потребления | 500 мА |
| Тип брелків | Mifare |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 3 326 ₴

