
Зчитувач EM-Marine та Mifare Hikvision DS-K1102AEM вологозахищений (99-00016133)
2 250 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016133
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний вологозахищений зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine 125 кГц та Mifare 13.56 МГц; дальність зчитування до 5 см; інтерфейси Wiegand 26/34 та RS485; світлова та звукова індикація; тампер від зриву; живлення DC 12 В; максимальна споживана потужність 2 Вт; накладний монтаж; пластиковий корпус; ступінь захисту IP64; розміри 121 / 86.5 / 14 мм; вага 140 г
Зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine та Mifare Hikvision DS-K1102AEM. Дальність зчитування до 5 см. Вуличний вологозахищений зчитувач, ступінь захисту IP64.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand або RS485. Корпус пристрою є вологозахищеним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує безконтактні картки/брелоки стандартів EM-Marine 125 кГц та Mifare 13.56 МГц.
- Дальність зчитування становить до 5 см.
- Підтримує зв'язок RS485 та Wiegand 26/34 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- DIP-перемикач для налаштувань.
- Має вбудований тампер проти спроби злому.
- Вбудована функція watchdog для виявлення некоректної роботи та автоматичного відновлення.
- Живлення D 12 В/500 мА, максимальна потужність споживання 2 Вт.
- Монтаж накладний.
- Вологозахищений корпус з класом захисту IP64 – підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Вес | 140 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця, Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Додаткові характеристики | Дальність зчитування 5 см, Ступінь захисту IP64, RS485, Wiegand, Звукова індикація, Світлова індикація, DIP-перемикач, Тампер, Watchdog, Живлення DC 12 В/500 мА, Максимальна споживана потужність 2 Вт, Пластиковий корпус, Накладний монтаж |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP64 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 121 / 86.5 / 14 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 121.0 х 86.5 х 14.0 |
| Розміри, мм | 121 / 86.5 / 14 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип брелків | EM-Marine, Mifare |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Proxi-карти, Смарт-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴

