
IP-відеокамера 5Mp Light Vision VLC-1256DI White (Linklemo) f=2.8mm з мікрофоном (75-00308)
2 280 ₴
- В наличии
- Код: 75-00308
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp внутрішня купольна IP-відеокамера; макс. роздільна здатність запису 2880*1616, 1-25FPS/S; об'єктив f=2.8 мм; кут огляду 86°; матриця 1/3" 5MP CMOS Sensor; чутливість: Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2; ІЧ-підсвічування 25 м; відеокодек H.264, H.265; запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини; підтримка ONVIF, P2P; простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок Linklemo); режим AP – точки доступу; порт Ethernet 1*RJ45, 10/100M 10-100 Base-T; живлення DC 12В (1А)/PoE; споживана потужність 5 Вт; ступінь захисту IP33; пластиковий корпус; робоча температура -30°C~+60°C; габаритні розміри Ø 105 / 95 мм; вага 200 г
IP-відеокамера Light Vision VLC-1256DI (Linklemo) для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м. Запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини. Можливе живлення через PoE. Пластиковий корпус, клас захисту IP33.
Застосування
Купольну IP-відеокамеру Light Vision VLC-1256DI у пластиковому корпусі з класом захисту IP33 можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп.
- Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2880*1616 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Світлочутливість Color 0.05Lux@F1.2; B/W 0.005Lux@F1.2.
- Матриця 1/3" 5MP CMOS Sensor.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм, кут огляду 86°.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м (3 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з відеореєстраторами популярних брендів Dahua та Hikvision.
- Ведеться запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини.
- Простий віддалений моніторинг на смартфонах IOS та Android через застосунок Linklemo, в який приходять push-сповіщення про рух.
- Підтримка режиму AP – точка доступу.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 200 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | PoE, ONVIF, Виявлення людини, Виявлення руху, Повідомлення на мобільний телефон |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP33 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 86 |
| Угол обзора по горизонтали | 86 |
| Кути огляду | 86° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1616 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 100 х 100 х 95 |
| Розміри, мм | Ø 100 / 95 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
Информация для заказа
- Цена: 2 280 ₴






