
Датчик затоплення Електрон Octopus++ (29-00022)
330 ₴
- В наличии
- Код: 29-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дротовий датчик затоплення; клемне підключення; живлення 5-30 В; споживання до 10 мА (тривога); час готовності до роботи 1 с; розміри 64 / 13 / 13 мм; вага 65 г
Електрон Octopus++ – дротовий датчик затоплення з клемним підключенням, що реагує на замикання водою контрольних штирів на корпусі.
Застосування
Призначений для виявлення затоплення у системах охоронної сигналізації та автоматики (наприклад, для аварійного перекриття води). Встановлюється у місцях ймовірного скупчення води: котельнях, ванних кімнатах, підвалах, кухнях.
Ключові властивості та можливості
- Підключення за допомогою клем (+/-) під захисною кришкою.
- Двопровідна схема підключення: датчик працює за принципом зміни струму споживання.
- Напруга живлення 5-30 В.
- Надзвичайно низький струм споживання у черговому режимі (до 5 мкА) та до 10 мА у режимі тривоги.
- Виконаний у пластиковому герметичному та ударостійкому корпусі.
- Датчик сертифікований та рекомендований ДСО для використання в системах охоронної сигналізації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 65 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | +5 °C ~ +55 |
| Додаткові характеристики | Герметичний і ударостійкий корпус; сертифікований та рекомендований ДСО |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | підлоговий |
| Об'єкт детекції | Затоплення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | до 5 мкА / до 10 мА |
| Підключення | Клеми |
| Рабочее напряжение | 5-30 |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 64 х 13 х 13 |
| Розміри, мм | 64 / 13 / 13 |
| Сенсори | Контрольні штирі |
| Ток потребления | 10 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик протікання води |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴


