
Прилад приймально-контрольний пожежний адресний Tiras PRIME A mini (14-00691)
27 036 ₴
- В наличии
- Код: 14-00691
Прилад приймально-контрольний пожежний адресний Tiras PRIME A mini – центральний пристрій, призначений для побудови адресної протипожежної системи на невеликих та середніх об'єктах. Прилад поєднує функції приймально-контрольного пристрою та керування автоматичними засобами протипожежного захисту. Система підтримує до 250 адресних пристроїв. Обладнання сертифіковане за європейським стандартом EN54.
Застосування
Tiras PRIME A mini використовується для організації системи протипожежної сигналізації на об'єктах невеликого та середнього масштабу, таких як офіси, магазини, невеликі склади, приватні будинки. Це ефективне рішення для комплексного моніторингу та керування пожежною безпекою, що забезпечує контроль над адресними сповіщувачами та дозволяє керувати пристроями оповіщення й автоматики.
Ключові властивості
- Базові можливості системи: 1 адресний інтерфейс з можливістю розширення до 2.
- Максимальна кількість адресних пристроїв: до 250 у системі.
- Керування автоматикою: базово 1 вхід, 4 виходи, максимально до 128 входів та виходів.
- Унікальний адресний інтерфейс: до 250 пристроїв в одній лінії, довжина лінії до 2000 м, час реакції 0.4 с, максимальний опір 125 Ом, підтримка радіальних відгалужень.
Основні можливості та характеристики
- Розширення системи. Можливість розширити систему чи ускладнити топологію шляхом додавання другого адресного інтерфейсу за допомогою модуля M-LOOP. Інтерфейс RS485 дозволяє підключити до 16 неадресних модулів контролю автоматики та ПУіЗ «TIRAS 1X».
- Інтерфейси та підключення. ППКП оснащено 4 базовими виходами («Пожежа», «Несправність» та 2 програмованих релейних виходи), 1 входом для підключення пристроїв з виходами типу «сухий контакт», а також портом USB Type-C для налаштування.
- Основний канал зв’язку Ethernet. Підтримка комунікаторів M-LTE, M-2G, M-WiFi, що встановлюються на плату ППКП, для додавання інших каналів.
- Гнучкі сценарії автоматизації. Система підтримує до 32 сценаріїв. Кожен сценарій може мати до 8 умов активації (з логікою «І»/«АБО») та до 16 дій, що дозволяє створювати гнучкі алгоритми для керування автоматикою.
- Основне живлення від мережі 220 В, резервне живлення забезпечується свинцево-кислотною або LiFePO4 АКБ ємністю 7-8 А·год. Вбудований блок живлення потужністю 35 Вт. Також є два контрольовані виходи 24 В.
- Підтримка LiFePO4. Прилад повноцінно працює з LiFePO4 акумуляторами, які швидше заряджаються та менш вразливі до нестабільного енергопостачання.
- Зручне налаштування. Програмне забезпечення aLoader для macOS та Windows дозволяє легко налаштовувати систему. Підключення до ПК відбувається через сучасний роз'єм USB Type-C.
Додаткові можливості
- Журнал на 1000 подій.
- Енергонезалежний годинник.
- Визначення рівня забруднення камери димових сповіщувачів.
- Можливість проведення тестової пожежі.
- Візуальна ідентифікація адресних пристроїв.
- Автоматична реєстрація адресних пристроїв у системі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 1250 г |
| Вбудована сирена | Немає |
| Вид | Дротові |
| Входное напряжение | 220 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | EN54, Вбудований блок живлення 35 Вт, Підтримка LiFePO4, USB Type-C, Ethernet, RS485, Журнал на 1000 подій, Енергонезалежний годинник |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | AC 220 В, Акумуляторна батарея |
| Канали зв'язку | Ethernet, RS485, 4G, 2G, Wi-Fi |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ, Мобільний зв'язок (GSM) |
| Класс защиты | IP30 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Количество выходов | 4 |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 250 |
| Кількість шлейфів сигналізації | 1 |
| Максимальна відстань між датчиками і централлю | 2000 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C, LAN, RS485 |
| Протокол связи | Ethernet, RS485, 4G, 2G, Wi-Fi, USB Type-C |
| Резервне живлення | LiFePO4 або свинцево-кислотні 7-8 А·год |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 280 / 80 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 280 х 280 х 80 |
| Розміри, мм | 280 / 280 / 80 |
| Серия | Tiras PRIME A |
| Споживаний струм у режимі бездіяльності/тривоги | 400 мА |
| Ток потребления | 400 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | ППКП |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Час доставки сигналу тривоги | 0.4 с |
- Цена: 27 036 ₴









