
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1043G2-I Black f=2.8mm (99-00016636)
4 793 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016636
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 99°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 171 / 66 / 69 мм; вага 270 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 99°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 171 / 66 / 69 мм; вага 270 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 270 г |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F2.0 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, PoE (802.3af), ONVIF, 3D-DNR, HLC, BLC, ROI, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Диапазон рабочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Угол обзора по горизонтали | 99° |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 55°, Д: 116° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0° - 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 171 х 66 х 69 мм |
| Розміри, мм | 171 / 66 / 69 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Спостереження за об'єктом | 23 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect, DMSS |
| ТЕГИ | poe камера |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Частота запису | 20 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 793 ₴

