
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1143G2-LIUF f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00023463)
5 060 ₴
- В наличии
- Код: 99-00023463
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 98°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø 121.4 / 97.7 мм; вага 550 г
>4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 98°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø 121.4 / 97.7 мм; вага 550 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 550 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 550 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | PoE, ONVIF, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54° |
| Угол обзора по горизонтали | 98° |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 54°, Д: 114° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В/PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 121.4 х 121.4 х 97.7 мм |
| Розміри, мм | Ø 121.4 / 97.7 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, poe камера, з мікрофоном |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 5 060 ₴

