
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF f=2.8mm ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00014956)
4 905 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014956
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 98°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 170.8 / 66 / 69.1 мм; вага 270 г
>4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 98°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 170.8 / 66 / 69.1 мм; вага 270 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 270 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | BLC, 3D-DNR, HLC, WDR 120 дБ, ROI 1 зона, 4 зони маскування |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54° |
| Угол обзора по горизонтали | 98° |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 54°, Д: 114° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° - 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0° - 360° |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка браузерів | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 170.8 х 66.0 х 69.1 мм |
| Розміри, мм | 171 / 66 / 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 905 ₴

