
IP-відеокамера ColorVu 4Mp Hikvision DS-2CD1047G2H-LIUF f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00017064)
5 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00017064
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація людина/транспорт); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 115°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове зображення з білим світлом; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC on), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 67.9 / 69.8 / 172.9 мм; вага 550 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, класифікація людина/транспорт); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 115°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове зображення з білим світлом; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC on), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 67.9 / 69.8 / 172.9 мм; вага 550 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 550 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6м |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 550 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, BLC, HLC, 3D-DNR, ROI, 4 зони маскування, ColorVu, PoE (802.3af) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 60° |
| Угол обзора по горизонтали | 115° |
| Кути огляду | Г: 115°, В:60°, Д:143° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Микрофон | Встроенный |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний (2.8 мм) |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 67.9 х 69.8 х 172.9 мм |
| Розміри, мм | 67.9 / 69.8 / 172.9 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Серия | ColorVu |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴

