
Подовжувач 4K HDMI і USB 2.0 KVM 100m Dtech DT-7051 (74-00124)
15 138 ₴
- В наличии
- Код: 74-00124
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект мережевого подовжувача 4K HDMI і USB 2.0 KVM; HDMI версії 1.4b; максимальна відстань 100 метрів; використовується в комплексі з UTP-кабелем кручена пара, яку слід придбати окремо; ІЧ; 1.2 м; живлення: DC 5; сумісний: Cat5 / Cat5e / Cat6 (купується окремо); розмір: 125 / 70 / 50 мм; вага: 440 г
Подовжувач 4K HDMI і USB 2.0 KVM Dtech DT-7051 на відстань до 100 м. Сумісний зі стандартами USB V2.0, V1.1 Швидкість передачі може досягати 2 Мбіт/с. Використовується в комплексі з прямим кабелем вита пара cat5, cat5e або cat6, який купується окремо
Застосування
Подовжувач призначений для збільшення дальності передачі даних HDMI і USB 2.0 KVM. Найчастіше використовується для підключення до комп’ютера периферійних пристроїв.
Ключові властивості
- Активний подовжувач HDMI і USB 2.0 KVM з максимальною відстанню передачі 100 метрів.
- Сумісний зі стандартами USB V2.0, Дистанційне керування за допомогою клавіатури та миші.
- Підтримка версії HDMI 1.4b і формату 3D-відео.
- Функція ІЧ 1.2 м полегшить керувати перемикачем дисплея, регулювати гучність і перемикати канали канал.
- підтримує роздільну здатність HDMI 4K з максимальною роздільною здатністю до 3840 x 2160 при 30 Гц та 60 Гц.
- Тактова частота TMDS становить 340 МГц при швидкості 8G.
- Використовується в комплексі з прямим кабелем вита пара cat5e або cat6 – кабель купується окремо.
- Номінальна робоча напруга DC 5 В, номінальний робочий струм 2000 мА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 440 г |
| Версия HDMI | HDMI 1.4b |
| Вид | Приймачі-передавачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Додаткові характеристики | HDMI 1.4b, Підтримка 4K 3840 x 2160 (30/60 Гц), TMDS 340 МГц, 3D-відео |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Категорія кабелю | Cat 5, Cat 5e, Cat 6 |
| Керування | Пульт ДК |
| Цвет | Серебристый |
| Комплект поставки | Комплект мережевого подовжувача 4K HDMI і USB 2.0 KVM |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | ІЧ 1.2 м, Підтримка 3D-відео, Підтримка 4K (3840 x 2160), KVM, TMDS 340 МГц, Швидкість 8G |
| Провідні інтерфейси | USB, RJ45, 1 x DC |
| Розміри | 125 / 70 / 50 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 125 х 70 х 50 мм |
| Розміри, мм | 125 / 70 / 50 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Подовжувач сигналу |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сигнала | HDMI, USB |
Информация для заказа
- Цена: 15 138 ₴






