
IP-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2CD1321G0-I f=4mm (99-00022744)
2 655 ₴
- В наличии
- Код: 99-00022744
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ISAPI, SDK; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 109.9 / 103.6 мм; вага 300 г
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC увімк.), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ISAPI, SDK; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 109.9 / 103.6 мм; вага 300 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 300 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 300 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.9" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, PoE |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 44° |
| Угол обзора по горизонтали | 80° |
| Кути огляду | Г: 80°, В: 44°, Д: 94° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 103.6 мм |
| Розміри, мм | Ø 109.9 / 103.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, ИК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 655 ₴

