
IP PTZ-відеокамера автономна з WiFi та сонячною панеллю 3Mp+3Mp Light Vision VLC-9530WIA/2C (Solar) f=4mm, на акумуляторних
2 873 ₴
- В наличии
- Код: 75-00294
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp+3Mp автономна поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi, з сонячною панеллю, вбудованим акумулятором; матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 3Mp+3Mp (2304*2602@15 к/с); ІЧ-підсвічування + LED-підсвічування до 15 м; відеокомпресія H.265; фіксований об’єктив f=4 мм, кут огляду 110°; кути повороту/нахилу 355°/90°; керування через мобільний застосунок V380; стандарт бездротового зв’язку Wi-Fi 2.4 ГГц (IEEE802.11b/g/n); PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 м та кутом виявлення 95°; живлення: DC 5 В/2 А (роз'єм живлення USB Type-C), сонячна панель потужністю 7.5 Вт та вбудована акумуляторна батарея ємністю 8000 мА·год; вбудовані мікрофон і динамік; запис на microSD карту до 128 ГБ; ступінь захисту IP66; робоча температура -10°C~+60°C; розміри камери 140 / 190 / 125 мм, панелі 170 / 5 / 235 мм; вага 1 кг
IP PTZ-відеокамера автономна з підтримкою Wi-Fi та сонячною панеллю Light Vision VLC-9530WIA/2C (Solar) з подвійним об’єктивом 3Mp + 3Mp, фокусною відстанню 4 мм та кутом огляду 110°, кути повороту/нахилу 355°/90°. ІЧ-підсвічування та LED-підсвічування до 15 м. Підтримка керування через мобільний застосунок V380. Вбудовані мікрофон і динамік, PIR-датчик, слот для карти MicroSD до 128 ГБ. Живлення від сонячної панелі 7.5 Вт та акумуляторних батарей ємністю 8000 мА·год.
слот для карти MicroSD до 128 ГБ. Живлення від сонячної панелі 7.5 Вт та акумуляторних батарей ємністю 8000 мА·год.Застосування
Модель VLC-9530WIA/2C у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 підходить для відеоспостереження у приватному секторі, на комерційних об’єктах або територіях з доступом до локальної мережі.
Ключові властивості
- Камера повністю автономна – працює без підключення до електромережі завдяки сонячній панелі потужністю 7.5 Вт та вбудованому акумулятору ємністю 8000 мА·год.
- Роздільна здатність відео 2304*2602 пікселів (3 Мп + 3 Мп) зі швидкістю 15 кадрів/с. Матриця 1/2.9″ Progressive Scan CMOS GC3003.
- Подвійна оптика з фокусною відстанню 4 мм та широким кутом огляду 110°.
- Кут повороту 355°, кут нахилу 90°. Швидкість обертання горизонтальна 30°/с, вертикальна 20°/с.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Підтримка Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n, 2.4 ГГц).
- Керування через мобільний застосунок V380 (Android/iOS).
- PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 м та кутом виявлення 95°.
- Підтримка нічного бачення завдяки LED- та ІЧ-підсвічуванню: дальність – до 15 м.
- Вбудований мікрофон та динамік – двосторонній аудіозв’язок.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Можливість відновлення заводських налаштувань через застосунок або локально.
- Живлення відбувається від сонячної панелі потужністю 7.5 Вт та вбудованих акумуляторних батарей ємністю 8000 мА·год, адаптер живлення 5 В/2 А, роз'єм живлення USB Type-C.
- Споживання струму: вдень 350-400 мА, вночі 500-550 мА, у режимі очікування 5 мА.
- Рівень захисту корпусу IP66 – підходить для зовнішнього встановлення.
- Підтримка встановлення «Все в одному» та окремого встановлення пристроїв з комплекту (камери та сонячної панелі).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD, USB |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 м |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | GC3003 |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | PIR-датчик, Двосторонній звук, Сонячна панель, Акумулятор 8000 мА·год, H.265, IP66 |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +60°C |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора, Сонячна батарея |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Камера, сонячна панель |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 110° |
| Кути огляду | 110° |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 355° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча напруга | DC 5 В / 2 A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 3 Мп x2 |
| Разрешение видео | — |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 140 х 190 х 125 мм |
| Розміри, мм | Камера 140 / 190 / 125 , панель 170 / 5 / 235 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, на сонячній батареї, з картою пам'яті, з мікрофоном |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 МГц |
| Частота запису | 15 кадрів/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 873 ₴










