
IP-відеокамера з Wi-Fi 2Mp Ezviz CS-H1C (1080P) f=2.8mm з мікрофоном (99-00015284)
1 519 ₴
- В наличии
- Код: 99-00015284
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp IP Wi-Fi відеокамера з функцією виявлення руху; матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.4 мм; кут огляду горизонтальний 91°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264; світлочутливість 0.5 Люкс@F2.2 (AGC ON), 0.1 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; три режими звукового оповіщення: тихий, короткий сигнал та сирена; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В, споживання до 3 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 53.89 / 53.89 / 90.3 мм; вага 87 г
2Mp IP Wi-Fi відеокамера з функцією виявлення руху; матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.4 мм; кут огляду горизонтальний 91°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264; світлочутливість 0.5 Люкс@F2.2 (AGC ON), 0.1 Люкс з ІЧ; вбудований мікрофон та динамік; три режими звукового оповіщення: тихий, короткий сигнал та сирена; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В, споживання до 3 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 53.89 / 53.89 / 90.3 мм; вага 87 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 87 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, 3D-DNR, Три режими звукового оповіщення |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 50 |
| Угол обзора по горизонтали | 91 |
| Кути огляду | Д:108°; Г: 91°, В: 50° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 53.9 х 53.9 х 90.3 |
| Розміри, мм | 53.89 / 53.89 / 90.3 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.4 |
| Формат видео | H.264 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 519 ₴

