
IP-відеокамера з WiFi 5Mp IMOU Bullet 2E (IPC-K3DP-5H0WF) f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00019571)
2 520 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019571
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp IP Wi-Fi відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, людини); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 88°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове зображення з білим світлом; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 165 / 90 / 73 мм; вага 280 г
5Mp IP Wi-Fi відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, людини); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 88°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове зображення з білим світлом; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 165 / 90 / 73 мм; вага 280 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 280 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | IMOU, 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Мікрофон, Wi-Fi, H.264, H.265, Виявлення людини, Виявлення руху, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 49° |
| Угол обзора по горизонтали | 88° |
| Кути огляду | Г: 88°, В: 49°, Д: 105° |
| Кількість потоків | 1 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Запис звуку, Розумна |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 165 х 90 х 73 мм |
| Розміри, мм | 165 / 90 / 73 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з мікрофоном |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8х |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴




