
IP PTZ-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2DE2C400MWG-E f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00021716)
6 075 ₴
- В наличии
- Код: 99-00021716
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, людини, автотрекінг); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути повороту 0°-345°, нахилу 0°-80°, швидкість повороту до 25°/с, нахилу до 20°/с; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс зі світлом; вбудований мікрофон та динамік; мережа RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -10°C~+40°C; корпус пластик; габарити 164 / 186 / 132 мм; вага 600 г
4Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, людини, автотрекінг); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути повороту 0°-345°, нахилу 0°-80°, швидкість повороту до 25°/с, нахилу до 20°/с; кут огляду горизонтальний 94°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс зі світлом; вбудований мікрофон та динамік; мережа RJ45 10/100M; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -10°C~+40°C; корпус пластик; габарити 164 / 186 / 132 мм; вага 600 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 600 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Виявлення людини, Автотрекінг, Вбудований мікрофон, Динамік, PoE |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 49° |
| Угол обзора по горизонтали | 94° |
| Кути огляду | Г: 94°, В: 49°, Д: 114° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-345° / 0°-80° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-80° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-345° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 164 х 186 х 132 мм |
| Розміри, мм | 164 / 186 / 132 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 6 075 ₴

