
IP PTZ-відеокамера з WiFi 6 3Mp IMOU Cruiser SE+ (IPC-K7CP-3H1WE) f=3.6mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00019573)
2 610 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019573
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi 6, активним стримуванням (прожектор та сирена 110 дБ) та функціями аналітики (виявлення руху, людини, автотрекінг); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кути повороту 355°, нахилу 0°90°; кут огляду горизонтальний 82°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове нічне бачення; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 6 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -30°C~+50°C; корпус пластик; габарити 121 / 136 / 183 мм; вага 405 г
3Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi 6, активним стримуванням (прожектор та сирена 110 дБ) та функціями аналітики (виявлення руху, людини, автотрекінг); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@20 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кути повороту 355°, нахилу 0°90°; кут огляду горизонтальний 82°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове нічне бачення; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 6 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -30°C~+50°C; корпус пластик; габарити 121 / 136 / 183 мм; вага 405 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 405 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Прожектор, сирена 110 дБ, Виявлення руху, Виявлення людини, Автотрекінг, Повнокольорове нічне бачення, Динамік |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 44 |
| Угол обзора по горизонтали | 82 |
| Кути огляду | Г: 82°, В:44°, Д:104° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-355 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Разрешение видео | 2304х1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 121 х 136 х 183 |
| Розміри, мм | 121 / 136 / 183 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8х |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴

