
IP PTZ-відеокамера з WiFi 6 5Mp+5Mp IMOU Ranger Dual (IPC-S2XP-10M0WED) f=3.6mm+3.6mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00017429)
2 200 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017429
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp+5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi 6, активним стримуванням (прожектор та сирена) та функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей, автотрекінг); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); об’єктиви f=3.6 мм+3.6 мм; кути повороту 0°-355°, нахилу 0°-90°; кут огляду горизонтальний 87°; ІЧ+LED-підсвічування до 15 м, повнокольорове нічне бачення; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення DC 5 В, споживання до 6 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 82.2 / 82.2 / 115.4 мм; вага 225 г
5Mp+5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi 6, активним стримуванням (прожектор та сирена) та функціями аналітики (виявлення руху, класифікація цілей, автотрекінг); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); об’єктиви f=3.6 мм+3.6 мм; кути повороту 0°-355°, нахилу 0°-90°; кут огляду горизонтальний 87°; ІЧ+LED-підсвічування до 15 м, повнокольорове нічне бачення; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 256 ГБ; живлення DC 5 В, споживання до 6 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 82.2 / 82.2 / 115.4 мм; вага 225 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 225 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Активне стримування (прожектор, сирена), Аналітика (виявлення руху, класифікація цілей, автотрекінг), Вбудований мікрофон, Динамік, Повнокольорове нічне бачення, Wi-Fi 6, ONVIF |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 47 |
| Угол обзора по горизонтали | 87 |
| Кути огляду | Г: 87°, В:47°, Д:105° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-355 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп x2 |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 82.2 х 82.2 х 115.4 |
| Розміри, мм | 82.2 / 82.2 / 115.4 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм + 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8х |
| Частота запису | 15 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴




