
IP PTZ-відеокамера з WiFi 6 5Mp+5Mp IMOU Cruiser Dual 2 (IPC-S7XEP-10M0WED) f=3.6mm+3.6mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00023162)
5 310 ₴
- В наличии
- Код: 99-00023162
5Mp+5Mp IP PTZ-відеокамера з двома об'єктивами, WiFi 6, активним стримуванням (червоно-сині проблискові маячки, сирена 110 дБ) та функціями аналітики (виявлення вторгнення, перетину лінії з класифікацією людина/транспорт); матриця 1/3.06″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@15 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм та PTZ-об’єктив f=3.6 мм; кути повороту/нахилу: фіксований (ручний) 0°-260°/0°-25°, PTZ 0°-355°/0°-90°; кут огляду горизонтальний 73°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м, повнокольорове нічне бачення; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi 6, RJ45 10/100M; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 12 Вт; робоча температура -30°C~+50°C; корпус пластик; габарити 158.72 / 124.98 / 201.9 мм; вага 630 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 630 |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | —, 1/3.06" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Активне стримування (проблискові маячки, сирена 110 дБ), Аналітика (виявлення вторгнення, перетин лінії, класифікація людина/транспорт), Вбудований мікрофон та динамік, Подвійний об'єктив, Wi-Fi 6, ONVIF, Повнокольорове нічне бачення |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 40 |
| Угол обзора по горизонтали | 73 |
| Кути огляду | Г: 73°, В:40°, Д:89° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3.06" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-355 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 5 Мп x2 |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 158.7 х 125.0 х 201.9 |
| Розміри, мм | 158.72 / 124.98 / 201.9 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8х |
| Частота запису | 15 к/с |
- Цена: 5 310 ₴

